بد مستی راننده مزدا زوج جوان را راهی بیمارستان کرد+تصاویر
بد مستی راننده مزدا زوج جوان را راهی بیمارستان کرد+تصاویر

راننده مزدا وانت که مصرف مشروبات الکلی حالت طبیعی را از او گرفته بود، با سرعت بیش از ۱۲۰ کیلومتر در ساعت و در باند مخالف مستقیما به خودروی ۲۰۶ زوج جوان در خیابان دلگشا برخورد و هر دوی آنها را راهی بیمارستان می کند. در این حادثه تلخ که   ساعت پنج عصر پنجشنبه هفته […]

راننده مزدا وانت که مصرف مشروبات الکلی حالت طبیعی را از او گرفته بود، با سرعت بیش از ۱۲۰ کیلومتر در ساعت و در باند مخالف مستقیما به خودروی ۲۰۶ زوج جوان در خیابان دلگشا برخورد و هر دوی آنها را راهی بیمارستان می کند.

در این حادثه تلخ که   ساعت پنج عصر پنجشنبه هفته گذشته در محدوده کبابی گلها در خیابان دلگشا روی داده، زوج جوان با وجود سرعت کمتر از ۴۰ کیلومتری و در حالی که مسافت چندانی را از منزل خود دور نشده بودند،ناگهان با وانت مزدایی مواجه می شوند که فاقد تعادل بوده و درست در مسیر حرکت آنها با سرعتی غیر طبیعی رانندگی می کرده است.

شدت این تصادف به حدی بود که زن جوان از ناحیه صورت و پا به شدت آسیب دیده و مرد نیز با شکستگی شدید استخوان پا و مجروحیت از ناحیه صورت مواجه است.

نکته جالب این اتفاق آنجاست که پس از این تصادف وحشتناک،راننده مست مزدا وانت از صحنه فرار می کند و اصرار شاهدان ماجرا برای دستگیری وی توسط ماموران نیز در مرحله اول بی نتیجه می ماند.

البته پس از پیگیری های زیاد خانواده مصدومین و شاهدان ماجرا، راننده فراری دستگیر و پس از انجام آزمایش تست الکل مشخص می شود که نامبرده در زمان رانندگی به علت مصرف مقدار قابل توجهی مشروبات الکلی،فاقد توانایی کنترل صحیح خودرو بوده است.

البته بر طبق آخرین پیگیری های صورت گرفته این راننده متخلف در حال حاضر با قید وثیقه آزاد است.

به نظر می رسد قوانین موجود دست ماموران را برای دستگیری چنین افرادی در محل وقوع حادثه تا حدود زیادی بسته باشد.

(ارسال تصاویر از “مهدی”)