مشکل ما، سخنان و توطئه‌های دشمنان و رئیس‌جمهور آمریکا نیست، مشکل داخلی است و نیازمند همت و جدیت بیشتر مسؤولان در کنار وحدت ملت و دولت است.

مشکل داخلی است

فارس: حجت الاسلام حسناتی گفت: بزرگ‌ترین خطر علیه نظام، جدا کردن ملت از این نظام است و مسؤولان باید برای نابودی کردن این خطر ده برابر وضعیت عادی تلاش کنند.

حسناتی ادامه داد: دشمنان به دنبال دوقطبی کردن جامعه و ایجاد فاصله بین دولت و ملت هستند و رئیس‌جمهور با موضع‌گیری قاطع خود در برابر تهدیدات آمریکا جواب دندان‌شکنی به دشمنان داد.

وی درباره این القای دشمنان که همه مسؤولان نظام دزد و غارت‌گر هستند، ادامه داد: اینکه جامعه در شرایط سخت اقتصادی قرار دارد، شکی نیست ولی اینکه بگوییم هیچ یک از مسؤولان به فکر رفع مشکلات نیستند، تنها توطئه دشمنان است.

امام‌جمعه نجف‌آباد  بیان داشت: این شرایط نیازمند توجه جدی‌تر مسؤولان است و این مفسدان اقتصادی از پشت به ملت خنجر می‌زنند و برای از میان بردن این مفاسد باید هر سه قوا در کنار یکدیگر وارد میدان شوند.

نماز جمعه شانزدهم بهمن 1394 به امامت حجت الاسلام و المسلمین حسناتی مشکل داخلی است مشکل داخلی است photo619021267322906547 300x200

نماز جمعه شانزدهم بهمن ۱۳۹۴ به امامت حجت الاسلام و المسلمین حسناتی

مشکل داخلی است