فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد اصفهان از مصالحه ۷۵درصدی پرونده های دوایر مشاوره کلانتریهای این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ ” علی جعفری نژاد” فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد اصفهان با اعلام این خبر افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۲۸۰ فقره پرونده به […]

 فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد اصفهان از مصالحه ۷۵درصدی پرونده های دوایر مشاوره کلانتریهای این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ ” علی جعفری نژاد” فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد اصفهان با اعلام این خبر افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۲۸۰ فقره پرونده به دوایر مشاوره کلانتری های شهرستان ارجاع شده که از این تعداد با اقدامات مشاوره ای و روانشناسی کارشناسان مددکاری بیش از ۷۵ درصد از آنان منجر به صلح و سازش شده است.

“سرهنگ جعفری نژاد” در ادامه گفت: بیشترین پرونده های ارجاع شده به کارشناسان مشاوره ، مسائل و اختلافات خانوادگی ، نزاع و درگیری بوده است .

وی اظهار داشت: استقرار مشاور و مددکار اجتماعی در واحدهای انتظامی چند سالی است که به همت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی راه اندازی شده و هدف از پایه گذاری مراکز مشاوره ،رفع اختلافات و تعارض طرفین پرونده همچنین شناسایی آسیب ها و ارائه راه حل مناسب می باشد .

این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: دوایر مددکاری مستقر در شهر نجف آباد آماده ارائه هرگونه مشاوره تخصصی در حوزه های مختلف اجتماعی ، همچنین بهره گیری از ظرفیت موجود و تجربیات اجتماعی وانتظامی کارشناسان در رفع مشکلات خانوادگی و چالشهای پیش روی می باشند.