معارفه مدیر جدید آموزش و پرورش نجف آباد
معارفه مدیر جدید آموزش و پرورش نجف آباد
طی مراسمی که پیش از ظهر شنبه چهارم تیر1401 به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد برگزار شد، یدالله عابدی به عنوان رییس جدید این مجموعه معارفه شد.

معارفه مدیر جدید آموزش و پرورش نجف آباد

طی مراسمی که پیش از ظهر شنبه چهارم تیر۱۴۰۱ به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد برگزار شد، یدالله عابدی به عنوان رییس جدید این مجموعه معارفه شد.

عابدی که دکترای تخصصی زبان و ادبیات فارسی دارد، پیش از این مسئولیت هایی مانند کارشناس مسئوول آموزش‌ و پرورش، کارشناس مسئوول حراست دانشگاه فرهنگیان شهید آیت نجف آباد و مسئوول بسیج هنرمندان شهرستان را تجربه کرده است.

مدیر جدید آموزش و پرورش نجف آباد، در زمینه عکاسی و فیلم برداری نیز دستی بر آتش دارد و ضمن کارگردانی بیش از هفده فیلم کوتاه، ده ها رتبه استانی و ملی در رقابت های عکاسی و فیلم سازی کسب کرده و سال ها است که به عنوان مدرس در انجمن سینمای جوان فعالیت می کند.

اردیبهشت امسال، سیدرضا موسوی زاده که از بهمن ۹۷ سکان دار آموزش و پرورش شهرستان شده بود، از این مسئولیت تودیع و به جای او عیدی محمد طرقی به عنوان سرپرست معرفی شده بود.

پیش از این نام فرد دیگری نیز برای تصدی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مطرح شده بود ولی این گزینه با مخالفت برخی مسئولان شهرستان، کنار گذاشته شد.

معارفه یدالله عابدی به عنوان مدیر آموزش و پرورش نجف آباد(نفر سمت راست)

معارفه یدالله عابدی به عنوان مدیر آموزش و پرورش نجف آباد(سمت راست)

معارفه مدیر جدید آموزش و پرورش نجف آباد