فارس: امام‌جمعه نجف‌آباد گفت: مشکل ما در جامعه این است که بعضی‌ها حتی با خود هم قهر هستند و نمی‌توانند با خودشان ارتباط برقرار کنند.

نابودی دولت ها به خاطر نداشتن روابط عمومی خوب

فارس: امام‌جمعه نجف‌آباد گفت: مشکل ما در جامعه این است که بعضی‌ها حتی با خود هم قهر هستند و نمی‌توانند با خودشان ارتباط برقرار کنند.

حجت‌الاسلام مصطفی حسناتی پیش از ظهر دیروز در جمع مدیران روابط عمومی و خبرنگاران شهرستان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: مشکل ما در جامعه این است که بعضی‌ها حتی با خود هم قهر هستند و نمی‌توانند با خودشان ارتباط برقرار کنند؛ نبود ارتباط است که انسان را نابود می‌کند، بعضی از دولت‌ها با وجود داشتن امکانات فراوان به خاطر نداشتن ارتباطات صحیح نابود شدند.

مجتبی راعی فرماندار ویژه شهرستان نجف‌آباد نیز در این مراسم ابراز داشت: روابط عمومی به‌ نوعی ششمین شغل پراسترس شمرده می‌شود. اولین و مهم‌ترین وظیفه روابط عمومی‌ها تولید خبر است و باید متناسب با نیاز جامعه و دستگاه مربوطه خبرها را تولید و در اختیار اصحاب رسانه قرار دهند.

وی اظهار کرد: ایجاد رابط خبری از نیازهای اساسی دستگاه‌ها با رسانه‌هاست، باید این ارتباط و تعامل را تقویت کنند و در جهت  یک ارتباط دوسویه تلاش کنند. روابط عمومی‌ها باید از خلاقیت و ابتکار خاصی برخوردار باشند و سایت‌ها و کانال‌های ارتباطی را به‌روز کنند تا بتوانند اطلاعات کافی و مفید در اختیار مخاطبین خود قرار دهند.

فرماندار نجف آباد نابودی نابودی دولت ها به خاطر نداشتن روابط عمومی خوب

فرماندار نجف آباد

نجف آباد نیوز