نادر برهانی نمایش هنرمندان نجف‌آباد را افتتاح کرد
نادر برهانی نمایش هنرمندان نجف‌آباد را افتتاح کرد

به گزارش گروه فرهنگی آنا و به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «هفت خوان هملت» به طراحی و کارگردانی محمد جواد سجادی روز گذشته ۱۲ اردیبشهت ماه در تئاتر باران به دست نادر برهانی مرند افتتاح شد. محمدجواد سجادی در خصوص داستان نمایش می‌گوید: «هفت خوان هملت» نظیره طنز‌آمیز هملت شکسپیر است که نقالی […]

به گزارش گروه فرهنگی آنا و به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «هفت خوان هملت» به طراحی و کارگردانی محمد جواد سجادی روز گذشته ۱۲ اردیبشهت ماه در تئاتر باران به دست نادر برهانی مرند افتتاح شد.

محمدجواد سجادی در خصوص داستان نمایش می‌گوید: «هفت خوان هملت» نظیره طنز‌آمیز هملت شکسپیر است که نقالی می شود و امروز در کنار زندگی حال شما اتفاق می افتند.در این نمایش تمامی نقش ها توسط سه بازیگر و به صورت بازی در بازی صورت می گیرد.همچنین موسیقی نقش مهمی را در این کار ایفا می‌کند، در واقع نوازندگان بخشی از نمایش هستند.

عرفان آیتی، ابوالفضل صفوی، مصطفی قیصری ها سه بازیگر این نمایش هستند و همچنین حمیدرضا آذرنگ (کارگردان،نویسنده و بازیگر) به عنوان مشاور کارگردان گروه را همراهی می‌کند.

این نمایش پیش از این در بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی اصفهان بهترین اثر از نگاه هیأت داوران شناخته شد و توانست برنده جایزه اول کارگردانی،جایزه اول بازیگری (مشترک برای هر سه بازیگر)، جایزه اول طراحی پوستر و بروشور و کاندید بهترین موسقی نیز شود.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از: محمدرضا معتمدی و مجید ابراهیمی (موسیقی)/محمدصادق زرجویان (طراح پوستر،بوشور و عکاس)/راضیه فاضلی(دستیار کارگردان)/آوا فیاض(مدیر تولید،تبلیغات و مشاور رسانه)/ مریم پوراحمدی(روابط عمومی)/ اجرای تبلیغات(گروه تماشاچی حرفه ای).