نجف آباد،۴۵۰ معلم کم دارد

دسته: اجتماعی , فرهنگی
یک دیدگاه
شنبه - ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
نجف آباد،۴۵۰ معلم کم دارد  نجف آباد،450 معلم کم دارد              1

در ابتدای پیروزی انقلاب، شهرستان های نجف آباد و تیران و کرون در مجموع ۷۰هزار جمعیت داشتند ولی الآن نجف آباد به تنهایی  حدود ۳۲۰هزار نفر را در خود جای داده است.

ایمنا: حجت الاسلام حسناتی امام جمعه نجف آباد گفت: با وجود چند برابر شدن جمعیت شهرستان در چهار دهه اخیر، زیرساخت های مورد نیاز به همان نسبت رشد نکرده به طوری که در حال حاضر علاوه بر فرسودگی تعداد زیادی از مدارس، با کمبود حداقل ۴۵۰ معلم نیز مواجه هستیم.

حسناتی از دانشگاه فرهنگیان شهید آیت نجف آباد به عنوان پدیده ای مبارک برای جبران کمبود نیروی انسانی متخصص در این عرصه یاد کرد و ضمن تاکید بر تقویت چنین مراکزی توسط دولت بیان داشت: شهرستان به فرمانداری ویژه ارتقا پیدا کرده ولی مردم مطالبه دارند که امتیاز این اتفاق برای مردم چه بوده است.

امام جمعه نجف آباد به سوابق مبارزاتی مردم این دیار اشاره کرد و گفت: نجف آبادی ها قبل از انقلاب با تمام توان در میدان مبارزه حاضر شدند، در دفاع مقدس همه هستی خود را به میدان آورده و بیش از ۲۵۰۰ شهید تقدیم نظام اسلامی کردند و در جنگ اقتصادی کنونی نیز فعالین عرصه تولید و صنعت ما با آبروی خود در میدان مبارزه حاضر شده اند.

تاکید بر پرداخت مطالبات برخی تولید کنندگان شاخص شهرستان توسط دولت آخرین مطلبی بود که حسناتی با بیان آن گفت: امیدواریم عدالت در تخصیص اعتبارات دولتی در تمامی کشور، استان و از جمله شهرستان برقرار شود که تحقق این موضوع، رضایت اقشار مختلف مردم را به دنبال خواهد داشت.


نوشته شده توسط:سخا - 3538 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ - ۷:۴۳ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام : کمبود معلم در در نجف اباد همانند کل کشور بیشتر در بخش معلمان مرد در مدارس پسرانه است . باید از وزیر آموزش و پرورش سؤال شود چرا مردان از آموزش و پرورش استقبال نمی کنند ؟ چه تدبیری برای این کار اندیشیده شده است ؟

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.