به دنبال بروز اغتشاش های اخیر در برخی نقاط نجف آباد، اقشار مختلف مردم تصمیم گرفته اند  به صورت خودجوش روز چهارشنبه ۱۳دی ماه راهپیمایی کنند. طبق برنامه ریزی صورت گرفته این راهپیمایی از ساعت ۳عصر چهارشنبه از میدان حضرت امام (باغملی) شروع و به سمت حوزه علمیه الحجه (خیابان ریاضی) و در ادامه خیابان […]

به دنبال بروز اغتشاش های اخیر در برخی نقاط نجف آباد، اقشار مختلف مردم تصمیم گرفته اند  به صورت خودجوش روز چهارشنبه ۱۳دی ماه راهپیمایی کنند.

طبق برنامه ریزی صورت گرفته این راهپیمایی از ساعت ۳عصر چهارشنبه از میدان حضرت امام (باغملی) شروع و به سمت حوزه علمیه الحجه (خیابان ریاضی) و در ادامه خیابان شریعتی و بازار ادامه پیدا خواهد کرد.

اقشار مختلف مردم اعلام کرده اند که طی این راهپیمایی علاوه بر بیان منطقی مشکلات معیشتی و اقتصادی خود، وحدت شان را به نمایش گذاشته و حرکات اخیر را محکوم خواهند کرد.

با وجود گذشت کمتر از یک ساعت از اعلام برگزاری این راهپیمایی خودجوش مردمی، اقشار  و مجموعه های مختلف طی تماس های متعدد بر آمادگی خود جهت حضور در این راهپیمایی تاکید کرده اند.

پیش از این هم  برخی دیگر از شهرهای کشور اقدام به برگزاری راهپیمایی های خودجوش در محکومیت اغتشاش های اخیر در کشور کرده بودند.

 

تشییع شهید امنیت

همزمان با این راهپیمایی متفاوت، قرار است پیکر پاسدار شهید سجاد شاه سنایی که در اغتشاشات دیشب کهریزسنگ به ضرب گلوله ساچمه ای اغتشاشگران شهید شد، تشییع شود.

شاه سنایی اهل خیابان بهشت اصفهان بود و پیکرش روز پنج شنبه چهاردهم دی ماه در این شهر تشییع و به خاک سپرده خواهد شد. پسر عموی این شهید نیز در اغتشاشات کهریزسنگ زخمی شده که منابع خبری ما از وضعیت جسمانی اش اطلاع دقیقی نداشتند. پیش از این اعلام شده بود که فرد مجروح، برادر شهید بوده است.