در این نمایش که تا روز جمعه 25 آبان ماه در تماشاخانه نگاه نجف آباد ادامه خواهد داشت، هنرمندانی مانند  سید جواد نوریان ، علی بیگدلی ، منصور مهدی پور ، عارفه قیطاسی ، خورشید رحیمی و تینا کاظمی به ایفای نقش می پردازند .

نمایش «سوته دلان» در نجف آباد

در این نمایش که تا روز جمعه ۲۵ آبان ماه در تماشاخانه نگاه نجف آباد ادامه خواهد داشت، هنرمندانی مانند  سید جواد نوریان ، علی بیگدلی ، منصور مهدی پور ، عارفه قیطاسی ، خورشید رحیمی و تینا کاظمی به ایفای نقش می پردازند .

خبرگزاری صدا و سیما: کارگردان نمایش گفت: سوته دلان روایت یک خانواده قدیمی را بیان می‌کند که برادر بزرگ خانواده سرپرستی خانواده را بر عهده دارد و برادر کوچک‌تر که دچار اختلالات ذهنی است نیز در این خانواده زندگی می‌کند .
امیر قیطاسی افزود: این نمایش به نویسندگی زنده یاد علی حاتمی یک سبک رئالیسمی و با یک نگاه اجتماعی ترسیم شده است و موضوع آن بر مبنای موضوعات اخلاقی است .
تماشاخانه خصوصی نگاه توسط گروه نمایشی به همین نام با مدیریت میثم طاهری در دی ماه ۹۶  در خیابان شریعتی غربی، بلوار شهیدان فقهی، روبروی مجتمع مسکونی شریعتی،حدفاصل خیابان پروین و کشاورز آماده شده و از امکاناتی مانند  سالن نمایش بلک باکس با ظرفیت ۸۵ نفر تماشاگر (قابل افزایش تا ۱۱۰ نفر)،آرشیو لباس،اتاق پرو و گریم، اتاق انتظار، کافه تریا و پلاتو تمرین  برخوردار است.

نمایش

نمایش

نمایش «سوته دلان» در نجف آباد