تنها کانال ها و رسانه های مستقل شهر! از چند روز پیش تلاش کردند که تجمعی در باغ ملی در اعتراض به آن چه «توهین شهرداری به شهروندان» می خواندند، راه بیاندازند ولی گویا خودشان هم از نیامدن مردم مطمئن بودند.

نمایش لاله بازی در باغ ملی+تصاویر و فیلم

تنها کانال ها و رسانه های مستقل شهر! از چند روز پیش تلاش کردند که تجمعی در باغ ملی در اعتراض به آن چه «توهین شهرداری به شهروندان» می خواندند، راه بیاندازند ولی گویا خودشان هم از نیامدن مردم مطمئن بودند.

این چند کانال و رسانه کاملا مردمی و مستقل؟! که مثل آن ها در نجف آباد کم هست و در کارنامه شان هیچ موردی از «باج گیری» و «اخبار سفارشی» مشاهده نمی شود، چندین روز است که هماهنگ با یکدیگر موضوع لاله ها را با هدف حمله به شهرداری و تسویه حساب های شخصی  در دستور کار قرار داده بودند.

خیلی هم تلاش کردند، نظر خود را به پای همه مردم نوشته و از یک کار ضد فرهنگ شهروندی دفاع کنند. این رسانه ها که برای تمامی مخالفان خود برچسبی را آماده کرده اند، تبلیغ کرده بودند که ساعت ۴عصر دوشنبه ۲۸ اسفند ماه تعداد زیادی از شهروندان با آوردن گلدان های لاله به باغملی، معترض عملکرد شهرداری خواهند شد.

دوستان متوهم ما که مطمئن بودند کسی در آستانه سال تحویل، از پیشنهادشان استقبال نخواهد کرد، خود  دست به کار شده و حوالی ظهر روز موعود، با دوربین و گلدان گل به مرکزی ترین نقطه شهر آمدند.

گلدان ها را به دست شهروندان بی اطلاع داده و در حالات مختلف از آن ها عکاسی کردند. در نهایت نیز هماهنگ با یکدیگر اقدام به انتشار تصاویر این اقدام مردمی؟! در حوالی ساعت چهار عصر کردند.

این در حالی است که به اذعان برخی مغازه داران اطراف باغ ملی و یکی از کارگران فضای سبز، این کار حوالی ظهر صورت گرفته است. در تصاویر منتشر شده نیز از سایه درختان می توان به ساعت این نمایش طنز و بی تماشاگر پی برد.

نکته دیگر در این خصوص، مشاهده جرثقیلی است که در پس زمینه تصاویر مشغول نصب المان های نوروزی است که مطمئنا با توجه به ترافیک باغ ملی، هیچ گاه اجازه این کار در ساعات عصرگاهی را پیدا نمی کرده.

همچنین هیچ عقل سالمی نمی تواند قبول کند که یک خانواده که برای خرید عازم بازار شده، همراه خود چند گلدان گل بیاورد.

تنها فعالان رسانه ای مستقل در نجف آباد! بهتر است به جای پرداخت خنده دار به این حواشی بی فایده، فکری به حال برخی معضلات فرهنگی کرده و به فکر رفع آن ها باشند.

به نظر می رسد برخی تلاش می کنند با بزرگ کردن برخی مسائل حاشیه ای، ضمن ناامید کردن امید مردم، افکار عمومی را از مجموعه اقدامات نوروزی صورت گرفته در سطح شهر و افتتاح طرح های بزرگی همچون تقاطع شهیدان حجتی و ساختمان حمل و نقل عمومی منحرف کنند.

نمایش لاله ها در نجف آباد نمایش لاله بازی در باغ ملی+تصاویر و فیلم نمایش لاله بازی در باغ ملی+تصاویر و فیلم                        2 225x300

نمایش لاله ها در نجف آباد

نمایش لاله بازی در باغ ملی+تصاویر و فیلم