مردم را با خرید چنین خانه هایی گرفتار و درگیر شکایت و دادگاه نکنند. تمام آنچه گفتم و نوشتم قابل پیگیری و اثبات است خودتون میتوانید تحقیق کنید. مواظب خرید کردنتان باشید.

هشداری برای خریداران خانه در نجف آباد

«شهروند»: با سلام. چند روز پیش سری به سایت دیوار زدم و داشتم آگهی‌های فروش آپارتمان در یکی از نقاط نجف آباد را دنبال میکردم، دیدم یه نفر چند آپارتمان را  به معرض فروش گذاشته تحقیق کردم و متوجه شدم مجتمع نه پایان کار و تسویه حساب از شهرداری دارد، نه صورت مجلس تفکیکی دارد، نه تاییدیه آتش‌نشانی دارد، و نه حتی یک کپسول آتش نشانی داخل این ساختمان است.

وارد ساختمان که میشی نه‌تنها سقف پارکینک تکمیل نشده، بلکه حیاطی مخروبه و خلاف اصول شهرداری ساخته شده و تخلفات ماده ۱۰۰ شهرداری به همراه داره و خلاصه خیلی مسایل و مشکلات دیگه…
خلاصه مطلب از شهروندان و خریداران مسکن میخواهم که حواسشان باشه در این وهله که قیمت زمین و خانه نجومی بالا رفته مبادا گیر چنین خانه هایی بیفتند. از اتحادیه صنف مشاورین املاک هم استدعا دارم در کار بنگاههای معاملاتی مسکن بیشتر نظارت داشته باشند و اینقدر مجوز به افراد ندهند.

مردم را با خرید چنین خانه هایی گرفتار و درگیر شکایت و دادگاه نکنند. تمام آنچه گفتم و نوشتم قابل پیگیری و اثبات است خودتون میتوانید تحقیق کنید. مواظب خرید کردنتان باشید. مواظب خرید کردنتان باشید. بازهم میگویم و صد بار دیگرهم تکرار میکنم؛ مواظب خرید کردنتان باشید!
موفق باشید.

بنگاه املاک هشداری برای خریداران خانه در نجف آباد هشداری برای خریداران خانه در نجف آباد            300x205

بنگاه املاک

هشداری برای خریداران خانه در نجف آباد