جمع کثیری از کارگران کاشی نیلو از صبح امروز و برای هفتمین بار متوالی پس از واگذاری این شرکت به بخش خصوصی برای دریافت مطالبات خود مقابل فرمانداری ویژه نجف‌آباد تجمع کردند. چند نفر از کارگران حاضر در این تجمع در گفت‌وگو با خبرنگار فارس عدم وصول حقوق معوق ۵ ماهه، عدم واریز بن کارگری […]

جمع کثیری از کارگران کاشی نیلو از صبح امروز و برای هفتمین بار متوالی پس از واگذاری این شرکت به بخش خصوصی برای دریافت مطالبات خود مقابل فرمانداری ویژه نجف‌آباد تجمع کردند.

چند نفر از کارگران حاضر در این تجمع در گفت‌وگو با خبرنگار فارس عدم وصول حقوق معوق ۵ ماهه، عدم واریز بن کارگری در این مدت، عدم واریز حق بیمه و مزایای کارگری را از جمله دلایل خود برای این تجمع اعتراض‌آمیز عنوان کردند.

یکی دیگر از کارگران حاضر در این تجمع با اشاره به عدم پرداخت مطالبات رانندگان سرویس این شرکت، گفت: با توجه به ممانعت سرویس‌های شرکت در جابه‌جایی کارگران به دلیل عدم دریافت مطالبات خود در حال حاضر مجبور به استفاده از وسایل شخصی برای حضور در کارخانه هستیم.

تلاش خبرنگار فارس در نجف‌آباد برای مصاحبه با مسئولان شهرستان و فرمانداری ویژه نجف‌آباد در این راستا تاکنون بی‌نتیجه مانده است.

هفتمین تجمع اعتراض‌آمیز کارگران کاشی نیلو امروز در حالی شکل گرفته است که تجمع‌های قبلی هر بار با وعده‌های مسئولان این تجمع‌ها به شکلی مسالمت‌آمیز ختم به خیر شده است.

منبع:فارس