واکنش مخاطبان به خبر تایید صلاحیت ها در نجف آباد

دسته: سیاسی
۳ دیدگاه
سه شنبه - ۲۴ دی ۱۳۹۸
واکنش مخاطبان به خبر تایید صلاحیت ها در نجف آباد واکنش مخاطبان به خبر تایید صلاحیت ها در نجف آباد واکنش مخاطبان به خبر تایید صلاحیت ها در نجف آباد 9

به دنبال درج خبری با عنوان «ضعف قانون انتخابات و سردی تنور انتخابات در نجف آباد»، مخاطبان واکنش های متفاوتی به این خبر داشتند. این واکنش ها به صورت ارسال پیام در پیام رسان های مختلف و درج نظر در صفحه اینستاگرام ما بیان شده.

واکنش مخاطبان به خبر تایید صلاحیت ها در نجف آباد

به دنبال درج خبری با عنوان «ضعف قانون انتخابات و سردی تنور انتخابات در نجف آباد»، مخاطبان واکنش های متفاوتی به این خبر داشتند. این واکنش ها به صورت ارسال پیام در پیام رسان های مختلف و درج نظر در صفحه اینستاگرام ما بیان شده.

البته چندین نفر نیز تلفنی تماس گرفته و انتقادات تندی داشتند یا تشکر کردند که با توجه به طولانی بودن صحبت های آن ها، امکان درج نظرات شان را نداریم.

ضعف قانون انتخابات و سردی تنور انتخابات در نجف آباد

 

«صالح» : وقتی قراره رد صلاحیت ها مکتوب و به دست خود شخص برسد و علنی نباشد، شاید کسی مشکل اخلاقی داشته نباید که در جامعه جار زده شود وعلنی شود وآبروی طرف برود شما حق ندارید دنبال ریزه کاری ها باشید وفقط جامعه را ملتهب می کنید واعتماد مردم را سلب می کنید. مگر این طور نیست که حفظ آبروی مومن از خانه ی خدا بالاتراست.

«سلامی»: سلام شرمنده شما قراره در نجف آباد نیوز خبر برسانید یا فقط ابوترابی و شورای نگهبان را بکوبید و از منتظری تعریف کنید اگر کسی انقلابی نیست بهتر که رد صلاحیت شود.

«خاکی»: سلام .فکر کنم خود سردار امینی می تونه دلیل عدم تایید صلاحیتش را علنی کنه.ازش بپرسید. اگر درست نباشه افکار عمومی خودشان قضاوت می کنند.

«مخاطبی بدون نام و با تصویر ایران در قالب یک قلب»: سلام . با این لیست منتشر شده دیگه انتخاباتی لازم نیست! نتیجه کاملا مشخصه!
بنظرم اگه دلایل ردصلاحیت ها بیان نشه از فردا به این بندگان خدا هزارتا حرفِ بی ربط میچسبونن. ممنون از پوشش خبری شما پیرامون این موضوع

«یزدانی»: سلام ردصلاحیت آقای منتظری ۱ماه پیش به ایشان اعلام شده بود و هیئت نظارت فرمانداری نجف آباد ایشان را رد صلاحیت کرده که کاری به شورای نگهبان ندارد.

«مهمان»: سلام. به نظرم از خودِ آنهایی که ردصلاحیت شده اند باید پرسید چرا ؟…. وبه چه دلیل؟….چون دلایل ردصلاحیت ها معمولأ برای آنها ارسال میشود وخودشان میدانند.

«گدای۱۳۵»: حالا شما چرا انقدر نگران رد صلاحیت ایشون هستیدحتما برنامه ریزی کرده بودید برای کار رسانه ای و تبلیغی

«محمد»: از برخی سوال کنید که چرا با پرونده سازی و فشار، بقیه را رد صلاحیت کردند.

«شفیعی» در واکنش به نظر «محمد» : سراسر کشور تعداد رد صلاحیت ها بالا بوده کاری به ایشون نداره…

انتخابات مجلس واکنش مخاطبان به خبر تایید صلاحیت ها در نجف آباد واکنش مخاطبان به خبر تایید صلاحیت ها در نجف آباد                                    17 214x300

انتخابات مجلس

واکنش مخاطبان به خبر تایید صلاحیت ها در نجف آباد

 

 


نوشته شده توسط:سخا - 3857 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۰۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
تندیس چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۸:۲۰ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام اینکه عده ای هنوز متوجه جریان سازی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در صحنه نجف آباد نشده اند و علیه روشنگری شما موضع میگیرند مربوط به این است که هنوز نمیدانند این حجم عظیم عدم صلاحیت کاندیداها درنجف آباد بدلیل اینست که چهره رای دار و محبوب و مطرحی در صحنه نباشد تا کاندید خاصی براحتی و حتی اگر با حداقل رای هم شده بتواند به مجلس مجددا” راه یابد . و گرنه چه دلیلی دارد نامزدی را با ۳۸ سال سابقه پاسداری و هشت سال فرماندهی یکی از لشگرهای این منطقه و چندسال جانشینی قرارگاه سیدالشهدا و حضور تحت امر سردار سلیمانی درسوریه بعنوان مدافع حرم و پنجاه درصد جانبازی و برادر شهید بودن و ده ها دلیل دیگر برای فدایی اسلام و ولایت بودن را تحت عنوان بندیک ماده ۲۸ قانون انتخابات ” به معنای عدم التزام عملی به اسلام ” رد صلاحیت کنند . اگر فردی با این ویژگی ها التزام به اسلام ندارد پس به چه کس دیگری میتوان اعتماد نمود . آیا با هدف قرار دادن آبروی یک مسلمان مجاهد فی سبیل الله میتوان توجیه موجهی برای نماینده شدن فرد دیگری در صحنه خالی از رقابت و بخوانید رقابت تک نفره فراهم کرد . چطور این نامزد موجود فعلی راضی میشود آبروی افراد اینچنینی در جلوی پایش سر بریده شود تا ایشان بتواند مجددا به مجلس راه یابد . قطعا مردم شهیدپرور و در صحنه نجف آباد به ایشان و صحنه سازان اینچنینی اجازه نخواهند داد با عرض مسلمین بازی شود تا عده ای به آمالشان دست یابند

مهم نیست پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۷:۲۳ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر من بعضی از کسانیکه باعث رد صلاحیت کاندیا ها شده اند بایستی ببینیم چه انگیزهای را داشته اندو خود این افراد آیا صلاحیت اظهار نظر نسبت به دیگران را داشته اند یا خیر

تندیس شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۹:۰۲ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

نماینده مجلس باید خود را نماینده آحاد مردم حوزه انتخابیه خود حتی انهایی که به وی رای ندادند بداند نه نماینده افرادی که از او حمایت کردند تا به مجلس راه یابد . دوم اینکه باید پاسدار حقوق مردمش باشد و اگر جایی حقی از کسی حتی توسط هیئت حاکمه ضایع شد غیورانه موضع بگیرد و دفاع کند . دیگر اینکه ظرفیت کار جمعی با نمایندگان یا مجریان یا جریانات موثر بر امور کشور حتی مخالفین فکری و سیاسی خود را داشته باشد . نماینده مجلس حتی اگر در مجلس یکه و تنها هم باشد باید صدای رسای مظلومین و محرومین باشد . نمانده مجلس باید شخصیتش را طوری مدیریت کند که علاوه بر در صحنه بودن و موثر بودن بر کنشهای مجلس اما رفتارش طوری نباشد که شخصیتی ضعیف در بین نمایندگان از خود بروز دهد . نماینده مجلس باید سازوکاری در حوزه انتخابیه اش ایجاد کند که بتواند بطور روزانه از همه مسایل حوزه انتخابیه اش آگاه باشد و مضافا اینکه مردم او را در دسترس و پناهگاه خود بدانند . ما باید نامزدهای انتخاباتی مجلس را بر اساس این ویژگیها بررسی و ببینیم در بین افراد قبلی و جدید کدام واجد شرایط فوق هستند . .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.