به دنبال درج خبری در خصوص تغییر بیمارستان مرجع پذیرش بیماران کرونایی از بیمارستان فاطمه زهرا به شهید محمد منتظری نجف آباد، مخاطبان واکنش های متعددی به این مطلب داشته اند.

واکنش های مردمی به تغییر بیمارستان کرونا در نجف آباد

به دنبال درج خبری در خصوص تغییر بیمارستان مرجع پذیرش بیماران کرونایی از بیمارستان فاطمه زهرا به شهید محمد منتظری نجف آباد، مخاطبان واکنش های متعددی به این مطلب داشته اند.

در ادامه، تعدادی از این نقطه نظرات را می توانید مطالعه کنید:

 

اختصاص بیمارستان شهید منتظری نجف آباد به کرونایی ها

«شهروند»: سلام. در مورد خبر «اختصاص بیمارستان شهید منتظری نجف آباد به کرونایی ها» مرجع (ریفرال) شدن بیمارستان شهید منتظری در پذیرش بیماران کرونایی، به این صورت اتفاق افتاده که بخش اعظم درمانگاه طبقه اول ساختمان جدیدالاحداث بیمارستان برای بستری شدن بیماران کرونایی اختصاص پیدا کرده است.

درحالیکه در همان طبقه اول پزشکان متخصص درحال ویزیت مراجعین عادی هستند. حدود ۵۰ پزشک متخصص و فوق تخصص در درمانگاه بیمارستان شهید محمد منتظری هر هفته بیماران را ویزیت می کنند.

این اقدام مدیریت شبکه بهداشت و درمان نجف آباد و مسئولین بیمارستان در تعیین بیمارستان مرکز شهر برای بستری بیماران مبتلا به کرونا و اختصاص بیشتر فضای درمانگاه به بستری کردن بیماران مبتلا به کرونا باعث به خطر افتادن جان مراجعین به درمانگاه و پزشکان متخصص و فوق تخصص مشغول به کار است و خطر شیوع بیماری در مرکز شهر را به همراه دارد.

 

«شهروند»: سلام. در مورد خبری که فرمودید بیمارستان شهید منتظری مخصوص کرونایی ها شده یک نکته به ذهنم رسید. مگه مسولین اعلام نکردند که راه انتقال ویروس کرونا هوابرد شده است پس چرا بیمارستان وسط شهر را اختصاص دادند؟

 

«شهروند»: سلام شما مرگ را فقط برای همسایه میخوایید. چرا تا کروناییها توی بیمارستان تامین اجتماعی حضرت فاطمه الزهرا(س)بودند وما کارگران که بیمه تامین اجتماعی هستیم نمیتونستیم بریم بیمارستان و کل بیمارستان قرنطینه بود، اشکال نداشت! حالا که از منطقه صالح آباد امیرآباد و یزدانشهر به نجف آباد اومد شد مرکز شهر و ایراد داره مسولین بیمارستان منتظری یا بیمارستان را قرنطینه کنند یا که یک قسمت مشخص را برای کرونا اختصاص بدهند. مرگ برا همسایه حق نیست.

 

«شهروند»: درخصوص اختصاص دادن بیمارستان شهیدمنتظری به بیماران کرونایی.  اولاکه کاربسیارغلط بوده. البته من خودم ساکن نجف آبادنیستم ولی خب دلم برای مردم شهرم میسوزه ازبی تدبیری برخی.
ثانیامخاطب من برخی ازمردم بی مسئولیتی هستندکه خودشون رو احیانادلسوز میدونند چندوقت پیش نجف آبادعزیز جزء مناطق سفید اعلام شد و بخاطر بی مبالاتی و عدم رعایت موازین بهداشتی ازطرف خودمامردم این شهرمجددابه سمت قرمزشدن رفته واوضاع خوبی نداره.
واقعامتاسفم برای اونهایی که دم ازمردم داری میزنند ونگران وسط شهربودن بیمارستان هستند و رعایت هم نمیکنند. ازیک ماسک زدن ساده هم امتناع میکنند.برخی هم توجیه غیرمنطقی می آورندکروناکجابود؟
مدتی قبل اعلام کردندچون بیماران کم شدند،به اصفهان اعزام میشوندامادوباره برگشتیم به روال قبل
علی ای حال الان لطفا این آقایون که در راس هستند، منتی سرِ ما نه، سر خانواده های خودشون بزارند و یه فکری برای این معضل بزرگ بکنند. لااقل بخش بیماران رو عوض کنید. بیماران غیر کرونایی چه گناهی دارند که به خاطر بی تدبیری برخی باید در معرض بیماری قرار بگیرند.

طرح توسعه بیمارستان شهید منتظری

طرح توسعه بیمارستان شهید منتظری

واکنش های مردمی به تغییر بیمارستان کرونا در نجف آباد