مدیر کتابخانه تخصصی نابینایان نجف آباد گفت: این کتابخانه  که در سال 1391 راه اندازی شد، در حال حاضر دارای نوزده هزار کتاب با خط بریل و شانزده هزار کتاب صوتی ویژه نابینایان است که به صورت حضوری و غیر حضوری به متقاضیان سراسر کشور ارائه خدمات می کند.

وجود ۳۵هزار کتاب بریل و صوتی در نجف آباد

پایگاه اطلاع رسانی اداره فرهنگ و ارشاد نجف آباد: مدیر کتابخانه تخصصی نابینایان نجف آباد گفت: این کتابخانه  که در سال ۱۳۹۱ راه اندازی شد، در حال حاضر دارای نوزده هزار کتاب با خط بریل و شانزده هزار کتاب صوتی ویژه نابینایان است که به صورت حضوری و غیر حضوری به متقاضیان سراسر کشور ارائه خدمات می کند.

یدالله قربعلی در دیدار با سید حسن لوح موسوی رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان که به مناسبت ۲۳ مهر روز جهانی عصای سفید به میزبانی کتابخانه شهیدان فتاح المنان برگزار شد، ادامه داد:علی رغم وجود  مشکلات مالی و محدودیت های موجود در تهیه کتابهای بریل، در این کتابخانه امکان پیاده سازی کتب به صورت فایلهای صوتی وجود دارد.

بنیان گذار اولین کتابخانه تخصصی نابینایان نجف آباد خاطر نشان کرد: برگزاری کلاس های شطرنج و کارگاه های سفالگری و کار با نمد ویژه کودکان روشن دل، از دیگر برنامه های این کتابخانه است که در حال حاضر به دلیل شرایط کرونایی، به حالت نیمه تعطیل درآمده است.

یدالله قربعلی یکی از شاعران، نویسندگان و فعالین فرهنگی و هنری شهرستان نجف آباد محسوب می شود.

یدالله قربعلی کتابخانه نابینایان نجف آباد

یدالله قربعلی کتابخانه نابینایان نجف آباد

وجود ۳۵هزار کتاب بریل و صوتی در نجف آباد