طبق گزارش های رسیده به تیتریک کمبود گازمایع در شهرستان نجف آباد باعث تشکیل صف های طولانی شده است.

وضع اسف بار توزیع گاز مایع در نجف آباد+فیلم

طبق گزارش های رسیده به تیتریک کمبود گازمایع در شهرستان نجف آباد باعث تشکیل صف های طولانی شده است.

شهروندانی که برای تهیه گازمایع ساعت ها در این صفوف طولانی وقت تلف می کنند معتقدند مسئولان تدبیری برای سردترین ماه های سال نداشته اند و مشکل کمبود گازمایع همچنان باعث نارضایتی و اتلاف وقت مردم است.

شهروندان می گویند هیچ توجیهی برای ایجاد این صفوف طولانی که از یک کیلومتر هم تجاوز می کند قابل قبول نیست و مسئولان پیش تر از ایجاد چنین وضعیتی بایستی به فکر و رفع مشکل مردم بوده باشند.

چندی پیش فرماندار ویژه نجف آباد گفته بود سهمیه گاز مایع کاهش پیدا نکرده و مهمترین دلیل طولانی شدن صف گاز مایع، افزایش قیمت بنزین و هجوم خودروها برای استفاده از گازمایع به جای سوخت خودروست ولی رییس صنعت معدن و تجارت نجف آباد می گوید هرچند پاسخگوی اصلی این معضل شرکت پالایش و پخش فرآمورده های نفتی است ولی کاهش سهیه گاز مایع در غرب استان با مرکزیت نجف آباد دلیل اصلی کمبود گاز مایع و تشکیل صف های طولانی توسط شهروندان است.

با این که بارها این معضل به شکل های گوناگون در رسانه های مختلف اطلاع رسانی شده است ولی به نظر می رسد تدبیری عملی برای رفع این معضل از سوی فرمانداری ویژه شهرستان نجف آباد در دستور کار قرار نگرفته و عالی ترین مقام دولتی در شهرستان نتوانسته کاری برای جمع شدن صف های طولانی و اتلاف وقت مردم برای دریافت گاز مایع کند.

به نظر می رسد تشکیل گاه و بیگاه جلسات در فرمانداری ویژه نجف آباد با محوریت رفع مشکل کمبود گازمایع تنها به نمایشی می ماند که نتیجه ای قابل لمس برای مردمی که ساعت ها وقت خود را در این صفوف تلف می کنند ندارد.

درخواست بسیاری از شهروندان این است در شرایطی که صف تهیه گازمایع غیرقابل تحمل شده بهتر است مسئولان استانداری برای رفع این معضل ورود کنند و کاری کنند در فصل سرما مشکل نبودن گازمایع بیش از این گریبان مردم را نگیرد.

منبع: کانال تلگرامی تیتر یک
https://t.me/titreyeknajafabad

کپسول گاز وضع اسف بار توزیع گاز مایع در نجف آباد+فیلم وضع اسف بار توزیع گاز مایع در نجف آباد+فیلم                   300x200

کپسول گاز

وضع اسف بار توزیع گاز مایع در نجف آباد+فیلم