وعده، به درد مردم نمی خورد
وعده، به درد مردم نمی خورد
فارس:امام‌جمعه نجف‌آباد گفت: یک نظام پخته و انقلابی بر مبنای اصول حرکت می‌کند و قطعاً موفق خواهد بود، اگر مدیران تشکیلات دولتی سالم باشند برآیند کار به درد مردم می‌خورد وگرنه وعده دادن و گذر زمان به درد مردم نمی‌خورد.

وعده، به درد مردم نمی خورد

فارس: امام‌جمعه نجف‌آباد گفت: یک نظام پخته و انقلابی بر مبنای اصول حرکت می‌کند و قطعاً موفق خواهد بود، اگر مدیران تشکیلات دولتی سالم باشند برآیند کار به درد مردم می‌خورد وگرنه وعده دادن و گذر زمان به درد مردم نمی‌خورد.

حجت الاسلام حسناتی در خطبه های نماز جمعه گفت: در یک نظام انقلابی هر شخص از خانواده گرفته تا سران کشور باید به عملکرد خود نگاه کنند و ببینند برای مردم و کشورش چه کرده و آن را ارزیابی کند، سران سه قوه باید مسائل روز کشور را رصد کرده و برنامه‌های جدی‌تری داشته باشند ولی این‌گونه نیست.

حسناتی تأکید کرد: امروز مشکلات کشور در مباحث قانون‌گذاری، اجرایی یا قضایی است، مسؤولان برای هر مشکل باید یک نشست اختصاصی بگذارند و آن را حل کنند، آن طوری که مردم دلسوز کشور هستند و دغدغه آن را دارند حاکمان و مسؤولین نیستند. مسؤولان مدیریت را پذیرفته وامانت دار مردم هستند و شرعاً و قانونا باید خدمت کنند، نمی‌شود مردم را در وسط میدان تنها بگذارند و فرار کنند این گناه کبیره است.

امام جمعه نجف آباد

مصطفی حسناتی