ایسکا نیوز: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد گفت: اسکلت ساختمان بیمارستان نجف‌‌‌آباد، سال 79 زده شده اما از آن تاریخ تا به امروز، علیرغم 5 بار تمدید مجوز از وزارت بهداشت، موفق به تاسیس بیمارستان نشدیم و الآن درصددیم تا کاربری این بیمارستان را تغییر دهیم و به یک واحد آموزشی و پژوهشی و مواردی مشابه تبدیل کنیم.

وعده تغییر کاربری برای اسکلت ۲۰ ساله بیمارستان دانشگاه آزاد نجف آباد

ایسکا نیوز: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد گفت: اسکلت ساختمان بیمارستان نجف‌‌‌آباد، سال ۷۹ زده شده اما از آن تاریخ تا به امروز، علیرغم ۵ بار تمدید مجوز از وزارت بهداشت، موفق به تاسیس بیمارستان نشدیم و الآن درصددیم تا کاربری این بیمارستان را تغییر دهیم و به یک واحد آموزشی و پژوهشی و مواردی مشابه تبدیل کنیم.

امیر رضا نقش آخرین تمدید مجوز بیمارستان را مربوط به سال ۹۶ دانست و گفت: با توجه به نیمه کاره مانده بیمارستان وزارت راه در کمربندی جنوب نجف آباد و اخذ مجوز برای بیمارستان پیوند مغز استخوان زیتون در زمین های نظامی شمال شهر، بعید است وزارت بهداشت مجوز ساخت بیمارستان دانشگاه آزاد را تمدید کند.

نقش اضافه کرد: پیشنهادهایی در خصوص تکمیل بیمارستان ناتمام مقابل دادگستری توسط دانشگاه مطرح شده و از طرف دیگر نیز مسئولان شهرستان ایده تکمیل بیمارستان دانشگاه توسط برخی خیریه ها را ارائه داده اند که هر دو مورد در دست بررسی و انجام مطالعات هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره دانش‌‌‌شهر واحد نجف آباد و فعالیت‌‌‌های مرتبط با این مجموعه یادآور شد: دانش‌‌‌‌‌ شهر واحد نجف آباد دارای مساحت بیش از هزار هکتار بوده و یک ایستگاه مترو دانشگاه هم به این قسمت متصل می‌‌‌شود. در این دانش شهر که در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت خواهد داشت مراکز رشد، هسته‌‌‌ها و واحدهای فناور و شرکت‌‌‌های دانش‌‌‌بنیان مستقر می‌‌‌شوند. این طرح یک پروژه ملی است که نیازمند همکاری شرکت‌های خصوصی مستقر در این پروژه بوده و رایزنی‌‌‌هایی هم در خصوص تامین هزینه‌‌‌ها و جذب سرمایه لازم در این خصوص با معاونت علمی ریاست جمهوری انجام شده است. محصولاتی هم که در شرکت‌‌‌‌‌‌های دانش‌‌‌بنیان مستقر در این دانش شهر ارائه می‌شود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده که نیازمند استقرار و ایجاد یک فن بازار مناسب در این خصوص است. این پروژه در مرحله ایجاد زیرساخت‌‌‌‌‌‌های لازم است.

بیمارستان دانشگاه آزاد نجف آباد وعده تغییر کاربری برای اسکلت 20 ساله بیمارستان دانشگاه آزاد نجف آباد وعده تغییر کاربری برای اسکلت 20 ساله بیمارستان دانشگاه آزاد نجف آباد                              300x225

بیمارستان دانشگاه آزاد نجف آباد

وعده تغییر کاربری برای اسکلت ۲۰ ساله بیمارستان دانشگاه آزاد نجف آباد