فرماندار نجف آباد گفت: هیچ اختلافی بین من و منتخب مردم در مجلس وجود ندارد و تنها برخی اخبار به شکل نامناسبی منعکس شده است.

پاسخ فرماندار نجف آباد به انتقادات از موازی کاری ها در کرونا

مجتبی راعی در نشست صبح امروز (پنجشنبه ۲۲اسفند۹۸) کمیته های ستاد مدیریت بحران کرونا شهرستان با اعلام این مطلب افزود: در حال حاضر هیچ گونه نگرانی بابت مواد ضدعفونی در شهرستان وجود ندارد و هر چه نیاز باشد با نازل ترین قیمت در دسترس دستگاه های متولی قرار دارد.

راعی گفت: پیش بینی می شود در اواسط فروردین سال آینده، نقطه اوج بحران کرونا را پشت سر گذاشته باشیم. در حال حاضر فقط یک بیستم ظرفیت پیش بینی شده در بیمارستان فاطمه زهرا نجف آباد مورد استفاده قرار گرفته است.

راعی با تشریح بخش هایی از اقدامات مجموعه های مختلف گفت: برای شرایط خاص، مکان هایی را برای قرنطینه بیماران یا افراد مشکوک به کرونا در سطح شهرستان در نظر گرفته و  اقدامات اولیه برای تجهیز آن ها را هم انجام داده ایم ولی اختصاص ورزشگاه های شهرستان برای میزبانی از بیماران کرونایی را تکذیب می کنیم.

فرماندار شهرستان جواب مشخص و قانع کننده ای به سوالات اصحاب رسانه در خصوص چرایی تعطیل نشدن فروشگاه های بزرگ شهر با وجود تعطیلی سریع شب بازارها و روزبازارها نداد و اضافه کرد: چنین تصمیمی در اختیار استان و مقامات بالاتر است و امروز عصر طی جلسه ای به بررسی موضوع خواهیم پرداخت.

معاون استاندار اصفهان در بخش پایانی سخنان خود در پاسخ به انتقادات مطرح شده در مورد تشکیل ستاد مردمی مقابله با کرونا با محوریت نماینده مردم در مجلس و انتقاد ابوالفضل ابوترابی از تعطیل نشدن فروشگاه های بزرگ به دلیل مخالفت فرماندار گفت: هیچ اختلافی بین من و منتخب مردم در مجلس وجود ندارد و تنها برخی اخبار به شکل نامناسبی منعکس شده است. در مورد ستاد مردمی مقابله با کرونا هم باید بگویم که تشکیل ستاد جزء مصوبات ستاد مدیریت بحران شهرستان بوده و هیچ موازی کاری در این عرصه وجود ندارد.

مجتبی راعی فرماندار نجف آباد پاسخ فرماندار نجف آباد به انتقادات از موازی کاری ها در کرونا پاسخ فرماندار نجف آباد به انتقادات از موازی کاری ها در کرونا                     300x225

مجتبی راعی فرماندار نجف آباد

پاسخ فرماندار نجف آباد به انتقادات از موازی کاری ها در کرونا