تهران قهرمان مسابقات کاراته سبک‌های آزاد کشور شد. سیزدهمین دوره این مسابقات که با عنوان جام فجر و شعار لبیک یا رسول الله با شرکت ۲۵۰ رزمی کار از ۳۰ استان به میزبانی مجموعه شیخ بهایی نجف آباد برگزار شد . در این پیکارها تیم تهران بر سکوی نخست ایستاد ، تیم تاکسیرانی مرودشت نایب […]

تهران قهرمان مسابقات کاراته سبک‌های آزاد کشور شد.
سیزدهمین دوره این مسابقات که با عنوان جام فجر و شعار لبیک یا رسول الله با شرکت ۲۵۰ رزمی کار از ۳۰ استان به میزبانی مجموعه شیخ بهایی نجف آباد برگزار شد .
در این پیکارها تیم تهران بر سکوی نخست ایستاد ، تیم تاکسیرانی مرودشت نایب قهرمان شد و تیمهای اصفهان و مازندارن بطور مشترک مقام سوم را از آن خود کردند.
در بخش انفرادی کاتای این رقابتها هم سامان مرادی و عبدالله نیک بختی از تاکسرانی مرودشت اول و دوم ومحمد داوود عزیزی ازتاکسرانی مرودشت و بهنام محمد خانی ازکرمان بطور مشترک سوم شدند.
دربخش انفرادی کومیته نیز در وزن منفی۶۰ کیلوگرم محمد آقا محمدی و یوسف رسولی از تهران اول و دوم شدند ومنصور محمدی از البرز و امید عبادی از خوزستان به طور مشترک سوم شدند .
در وزن منفی۷۰ کیلوگرم شهرام شیروانی از تاکسیرانی مرودشت ، بهزاد خضری از خراسان رضوی عناوین اول ودوم را بدست آوردند و مجید حق شناس و محمد سلطانی از اصفهان بطور مشترک جایگاه سوم را از آن خود کردند.
در وزن منفی۸۰ کیلوگرم مهرداد رمضانی و اصغر جباری از تهران بر سکوهای اول و دوم ایستادند و محمدرضا رزمی و فرشاد امیری از تهران عنوان سومی را به خود اختصاص دادند.
در وزن منفی۹۰ کیلوگرم فرشاد شاه یاری از لرستان و هادی قربانی ازمازندران اول و دوم شدند و محمد رحیم زاده از تهران ومجتبی دژپسند از مازندران مشترکا مقام سوم را بدست آوردند .
در وزن بعلاوه ۹۰کیلوگرم ابوذر طالقان غفاری از مازندران و علی اورعی از خراسان رضوی اول و دوم شدند و سجاد مهاجری ازخراسان رضوی ومجید محمودی از مازندران به طور مشترک مقام سوم را از آن خود کردند.
کلاس استاژ داوران سبکهای آزاد کشور نیز در طول این مسابقات ۳ روزه برگزار و در حاشیه رقابتها از استاد حاج مصطفی سلطانی بنیانگذار کاراته اصفهان نیز تجلیل شد .
برترینهای این رقابتها به اردوی آماده سازی تیم ملی برای شرکت در مسابقات جهانی ژاپن راه یافتند.