بالاترین خفتپذیرش FATF خیانت به مردم است

دسته: اجتماعی , سیاسی
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
پذیرش FATF خیانت به مردم است

FATF: نرم افزاری است که توسط آمریکا تهیه و در سیستم نظام بانکی بارگذاری می‌شود. پذیرش این قرارداد که تاثیری هم در خروج ایران از تحریم ها نخواهد داشت، خیانت به مردم خواهد بود.

رسا نیوز: ابوالفضل ابوترابی گفت: با پذیرش این قرار داد اتحادیه بین المللی FATF به صورت مستقیم و آنلاین تمام اطلاعات و تراکنش‌های مالی ثبت شده در این نرم افزار را در اختیار G7 قرار می‌دهد تا از این طریق مبدا و مقصد پول‌های جابجا شده در ایران تحت کنترل قرار گیرد و نسبت به آن تصمیم گیری شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه پذیرش پیمان FATF راه را برای جاسوسی مالی باز خواهد کرد، اظهار داشت: از دیگر مضرات عضویت در اتحادیه بین المللی FATF تحریم ۲۳۰ تن از افراد حقیقی و حقوقی داخلی و نهادهایی مانند صدا و سیما، بنیاد مستضعفان و سپاه پاسداران است حتی در آینده نزدیک مجلس شورای اسلامی نیز بر اساس لایحه کاتسا تحریم خواهد شد.

ابوترابی ادامه داد: ما با پذیرش این قرار داد به تحریم‌های ظالمانه‌ای که در خارج علیه ایران صورت می‌پذیرد صحه می‌گذاریم تا این تحریم‌ها در داخل عملیاتی شود و خفتی بالاتر از این برای ما وجود نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه سرک کشیدن به حساب‌های بانکی ایران با پذیرش FATF  مجاز خواهد شد، اظهار داشت: دشمنان با همین سرک کشی می‌توانند در بزنگاه‌ها و فتنه‌ها برای آن که کشور را دچار تشویش و اغتشاش کنند حساب‌ و کتاب‌های مدنی و عوامل اغتشاش‌گر را به هم بریزند تا از این طریق نافرمانی و اعتراض را افزایش دهند.

ابوترابی خاطرنشان کرد: لازم است تصویب و رای گیری این قرارداد به صورت علنی در مجلس انجام شود تا مردم شاهد آرای نمایندگان باشند


نوشته شده توسط:سخا - 3457 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۰
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.