پرداخت ۱ میلیارد تومانی تسهیلات مشاغل خانگی در نجف آباد
پرداخت ۱ میلیارد تومانی تسهیلات مشاغل خانگی در نجف آباد

محمد مغزی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی نجف آباد در گفت و گو با ایرنا افزود: بیش از ۸۵ درصد از این اعتبار سال گذشته توسط متقاضیان از سوی بانک های عامل جذب شد. وی با اشاره به همکاری بانک های عامل در ارائه تسهیلات بانکی، گفت: همکاری بانک ها طی دو سال اخیر […]

محمد مغزی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی نجف آباد در گفت و گو با ایرنا افزود: بیش از ۸۵ درصد از این اعتبار سال گذشته توسط متقاضیان از سوی بانک های عامل جذب شد.
وی با اشاره به همکاری بانک های عامل در ارائه تسهیلات بانکی، گفت: همکاری بانک ها طی دو سال اخیر برای تخصیص تسهیلات جهت افراد کار آفرین و متقاضیان اشتغال خانگی بهبود یافته است.
وی با بیان اینکه بانک های ملی، ملت و صادرات در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی همکاری داشته اند، گفت: برای دریافت تهسیلات مشاغل خانگی تعداد ۲۰۶ نفر از سوی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نجف آباد به بانک های عامل معرفی شده اند.
مغزی به رصد وضعیت اشتغال و پرداخت تسهیلات اشاره کرد و گفت: اعتبار مصوب برای طرح های تولیدی و اشتغالزایی در مراحل مختلف و با نظارت دستگاه های اجرایی انجام می شوند تا اینکه شاهد ایجاد اشتغال و انجام فعالیت های تولیدی توسط متقاضیان باشیم.
وی خاطرنشان کرد: نظارت مستمر بر اجرای طرح ها موجب شده تسهیلات بانکی در فعالیت های غیر تولیدی هزینه نشود.

لازم به ذکر است که متقاضیان مشاغل خانگی باید به دستگاه ها و ادارات خدماتی شهرستان مراجعه و پس از تشکیل پرونده و ارائه مدارک لازم، دریافت تسهیلات را از اداره کار و بانک عامل پیگیری کنند.