پرداخت ۴۰۰میلیون تسهیلات اشتغال زایی

دسته: اجتماعی , اقتصادی
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۰ شهریور ۱۳۹۷
پرداخت ۴۰۰میلیون تسهیلات اشتغال زایی پرداخت ۴۰۰میلیون تسهیلات اشتغال زایی پرداخت ۴۰۰میلیون تسهیلات اشتغال زایی                             8

در سطح شهرستان نجف آباد، طی سال نود وشش در مجموع بیش از چهارصد میلیون تومان انواع تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شده است.

علیرضا قناعتکار رییس بهزیستی نجف آباد:اگر کارفرمایی مددجوی ما را به کار گیری کند، به ازای هر مددجو تسهیلات بیست میلیون تومانی با نرخ ۴درصد دریافت خواهد کرد. هر کارفرما می تواند برای بین یک تا پنج معلول ایجاد اشتغال کند و حداکثر صد میلیون تومان از این نوع تسهیلات را دریافت نماید. برای تعداد بیشتر معلول هم تسهیلاتی در نظر گرفته شده به طوری که سازمان حق بیمه کارفرما را تا پنج سال پرداخت خواهد کرد که این مبلغ به صورت بازه های سه ماهه تسویه حساب می شود.

در برخی موارد هم مددجوی به کار گیری شده، بیمه را به صورت آزاد پرداخت می کند که در این شرایط هم امکان تسویه هزینه های پرداختی تا پنج سال با ارائه مدارک لازم وجود خواهد داشت.

اگر معلولی نیز دارای پروانه کسب باشد، می تواند برای دریافت وام بیست میلیون تومانی با سود چهار درصد تشکیل پرونده بدهد. در مورد مشاغل خانگی نیز با ارائه مدرک معتبر از فنی و حرفه ای، تا سقف هفت و نیم میلیون تومان امکان دریافت وام قرض الحسنه با سود۲درصد وجود دارد.

 

 


نوشته شده توسط:سخا - 3857 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۹
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.