پرداخت ۱۴میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌ زایی در نجف‌ آباد

دسته: اجتماعی , اقتصادی
یک دیدگاه
جمعه - ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
پرداخت ۱۴میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌ زایی در نجف‌ آباد پرداخت پرداخت 14میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌ زایی در نجف‌ آباد

ایمنا: رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گفت: طی سال گذشته بیش از چهارده میلیارد و هفتصد میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در بخش‌های روستایی، طرح اشتغال فراگیر و مشاغل خانگی شهرستان پرداخت شده است.

پرداخت ۱۴میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌ زایی در نجف‌ آباد

ایمنا: رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گفت: طی سال گذشته بیش از چهارده میلیارد و هفتصد میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در بخش‌های روستایی، طرح اشتغال فراگیر و مشاغل خانگی شهرستان پرداخت شده که در این میان بیشترین سهم به بخش روستایی با بیش از شش میلیارد و هفتصد میلیون تومان تعلق داشته است.

محمد مغزی با اشاره به اختصاص این میزان تسهیلات در بخش روستایی به هفتاد و پنج طرح بیان داشت: از این تعداد پنجاه و هفت طرح در موضوع کشاورزی تعریف شده، ده طرح در بخش صنعت و هشت طرح نیز به صورت خدماتی بوده‌اند و متقاضیان پس از ثبت نام در سامانه کارا و تعریف طرح‌ها در رسته‌های اولویت‌دار اشتغال پایدار روستایی، به شرط تحقق اشتغال مستقیم پیش‌بینی شده و حفظ اشتغال موجود، موفق به دریافت این تسهیلات شده‌اند.

مغزی اضافه کرد: در طرح اشتغال فراگیر که به تبصره۱۸ نیر معروف است، پانزده طرح موفق به دریافت بیش از پنج میلیارد و سیصد میلیون تومان تسهیلات شده‌اند که در بین آن‌ها ده طرح صنعتی، چهار طرح کشاورزی و یک طرح خدماتی دیده می‌شود.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان در ادامه با اعلام سهم دو میلیارد و ششصد میلیون تومانی بخش مشاغل خانگی در پرداخت تسهیلات اشتغال سال گذشته خاطر نشان کرد: در این بخش شاهد تصویب نود و پنج طرح مستقل مشاغل خانگی و سی و دو طرح پشتیبان در بخش‌هایی مانند صنعت، خدمات، میراث فرهنگی و صنایع دستی و کشاورزی و خدمات خانگی بوده‌ایم.

مغزی تعهد اشتغال شهرستان در سال گذشته را بالغ بر سه هزار و پانصد نفر دانست و با اشاره به تحقق ۱۲۴درصدی آن اعلام نمود: بیشترین آمار اشتغال و میزان بیکاری شهرستان مربوط به بخش صنعت است.

اشتغال پرداخت پرداخت 14میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌ زایی در نجف‌ آباد              300x208

اشتغال

نجف آباد نیوز

 

 


نوشته شده توسط:سخا - 3782 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
اسماعیل جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۳:۵۴ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

درمورد وام اشتغال باید بگم که من خودم در دیوار درخواست وام دادم وبا من تماسی گرفته شد مبنی بر اینکه امتیاز وام۲۰میلیونی اشتغال به ۴میلیون تومان میفروشم و این یعنی نابودی سرمایه ملی

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.