پیشرو دیزل نجف آباد در نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو ایران+ تصاویر
پیشرو دیزل نجف آباد در نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو ایران+ تصاویر

شرکت پیشرو دیزل آسیا که با مدیریت علی مرتضوی سالهاست در نجف آباد به فعالیت خود ادامه می دهد، با عرضه جدید ترین محصولات خود در نمایشگاه توانمندی های صنعت خودروی ایران نیز شرکت کرده است. هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی توانمندی های شرکت های خودروسازی، قطعه سازی و شرکت های مرتبط، موسسات و […]

شرکت پیشرو دیزل آسیا که با مدیریت علی مرتضوی سالهاست در نجف آباد به فعالیت خود ادامه می دهد، با عرضه جدید ترین محصولات خود در نمایشگاه توانمندی های صنعت خودروی ایران نیز شرکت کرده است.

هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی توانمندی های شرکت های خودروسازی، قطعه سازی و شرکت های مرتبط، موسسات و نهاد های علمی، پروژه ای و خدماتی که در داخل ایران فعالیت می کنند معرفی شده است.

از برنامه های متنوع و جانبی این نمایشگاه که بگذریم بخش های اصلی نمایشگاه هم می تواند برای آنان که به اصطلاح خوراک خودرو دارند جالب توجه باشد.
نمایش انواع خودرو، قطعات اصلی آن، لوزم جانبی و یدکی خودرو و نمایش خودروهایی با طراحی های خاص و مفهومی از بخش های اصلی نمایشگاه هستند که به نظر می رسد از طرف متخصصان این حوزه مورد استقبال قرار بگیرد.

این نمایشگاه از ۹ تا ۱۲ اسفندماه ۹۴ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود؛ البته سومین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران هم که با همراهی اغلب خودروسازان معتبر جهان در سالن اجلاس سران در روزهای ۱۰ و ۱۱ اسفند برگزار می شود با این نمایشگاه به نوعی ادغام شده است.

امروز همچنین  جمالی نژاد شهردار اصفهان،فتح اله معین عضو نجف آبادی شورای شهر اصفهان و ابوترابی نماینده مردم در مجلس نیز  از غرفه این شرکت بازدید داشتند.