کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات فوتی در نجف‌آباد
کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات فوتی در نجف‌آباد

[box type=”shadow” ]فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد با اشاره به کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات فوتی طی دی ماه سال جاری، آموزش و فرهنگ‌سازی رعایت قانون را عامل این کاهش اعلام کرد.[/box] سرهنگ علی جعفری‌نژاد، اظهار کرد: براساس آمارهای به دست آمده طی دی ماه امسال میزان کشته‌های ناشی از تصادفات راه‌های درون شهری به طور […]

[box type=”shadow” ]فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد با اشاره به کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات فوتی طی دی ماه سال جاری، آموزش و فرهنگ‌سازی رعایت قانون را عامل این کاهش اعلام کرد.[/box]

سرهنگ علی جعفری‌نژاد، اظهار کرد: براساس آمارهای به دست آمده طی دی ماه امسال میزان کشته‌های ناشی از تصادفات راه‌های درون شهری به طور ۱۰۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است.

وی افزود: این رقم بالای کاهش تصادفات فوتی در یک ماه نتیجه آموزش‌ها و فرهنگ‌سازی‌های مجموعه پلیس راهنمایی و رانندگی در خصوص رعایت قوانین و مقررات و انضباط ترافیکی در بین شهروندان بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد گفت: در امر آموزش باید به همه اقشار جامعه توجه کرد و با هر قشر باید مطابق با سطح فرهنگ و دانش علمی آن به صورت جداگانه کار کنیم تا بتوانیم آثار مثبت آن را در آمارها مشاهده کنیم.

جعفری‌نژاد همچنین از کشف ۹۱ درصد سرقت‌های صورت گرفته طی دی ماه سال جاری در شهرستان نجف آباد خبر داد و افزود: طی دی ماه سال جاری ۱۰۰ درصد سرقت‌های احشام و خودرو کشف و همچنین ۹۸ درصد سرقت از اماکن خصوصی و ۸۷ درصد سرقت‌های منزل و ۸۹ درصد سرقت‌های داخل خودرو نیز کشف شدند.

وی با بیان اینکه موفقیت‌های پلیس شهرستان در زمینه برقراری امنیت مطلوب رو به افزایش است، گفت: مسلماً این موفقیت‌ها بدون همکاری، همراهی و مشارکت مردم و دستگاه‌ها و ادارات شهرستان به دست نمی‌آمد.