کسب عنوان سومی هندبال ساحلی نجف آباد در مسابقات کشور
کسب عنوان سومی هندبال ساحلی نجف آباد در مسابقات کشور

رئیس اداره ورزش و جوانان نجف آباد گفت: در آخرین دوره مسابقات هندبال لیگ برتر ساحلی بزرگسالان کشور که به میزبانی قشم برگزار شد، تیم نجف آباد پس از تیم های سپاهان و شهرداری کاشان عنوان سومی کشور را از آن خود کرد. سیدمحمد طباطبائی رئیس اداره ورزش و جوانان نجف آباد  ضمن بالا بودن […]

رئیس اداره ورزش و جوانان نجف آباد گفت: در آخرین دوره مسابقات هندبال لیگ برتر ساحلی بزرگسالان کشور که به میزبانی قشم برگزار شد، تیم نجف آباد پس از تیم های سپاهان و شهرداری کاشان عنوان سومی کشور را از آن خود کرد.

سیدمحمد طباطبائی رئیس اداره ورزش و جوانان نجف آباد  ضمن بالا بودن سطح این رقابت ها بیان داشت: تیم منتخب نجف آباد که با مربیگری محمد کریم شاه بنده و جمشید منوچهری عازم مسابقات شده بودند توانستند با ترکیب حسین نظری، محسن افشاری، امیر صافی، علی شهیدی، سجاد امامی، غلامرضا آقابابائیان، مصطفی شریعتی، مصطفی پاسبانی، محمد ایوبی پور، امیر کرمی، محمد یزدانی، محمد مختاری، جواد یزدانیان و علی یزدانی مدال برنز را از آن خود کردند.
وی در ادامه کسب نقره ووشوی جهان توسط ابراهیم فتحی در قالب تیم دوئلین ایران در مسابقات اندونزی را دیگر افتخار این روزهای شهر طلایی ورزش کشور در پنج سال اخیر دانست و خاطرنشان کرد: تیم ایران که در دوره های قبلی موفق به کسب دو طلا و یک نقره شده بود، در سال جاری با ترکیب ابراهیم فتحی، محسن احمدی و نوید مکوندی پس از چین و بالاتر از اوکراین بر سکوی دوم رقابت ها ایستاد.
رئیس اداره ورزش و جوانان نجف آباد همچنین بیان داشت: در هفتمین اردوی متمرکز پایگاه های قهرمانی اسلالوم کشور در آبهای آرام که  میزبانی آنرا دریاچه آزادی بر عهده داشت، سحر قاسمی و ستاره همایونفر دو قایقران اعزامی نجف آباد با ثبت رکوردهای مناسبت به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
دعوت فاطمه توکلی از مربیان جوان شهرستان به عنوان سرپرست اردوی نوجوانان قایقرانی طی همین اردو آخرین مطلبی بود که رئیس اداره ورزش و جوانان نجف آباد با بیان آن گفت: در راستای اجرای سیاست توجه ویژه به ورزش های پایه در بخش بانوان،اخیرا مسابقات تکواندو فرم پومسه با حضور ۶۵ شرکت کننده در پنج رده سنی شکوفه ها، خردسالان،نونهالان، نوجوانان و جوانان به میزبانی خانه تکواندوی نجف آباد برگزار گردید.

منبع:ایمنا