پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد گفت: ماموران يگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد حين گشت زني در آزاد راه شهيد كاظمي، به يک دستگاه كاميونت حامل کالا مشکوک شده و برای بررسی بیشتر آن را  متوقف کردند.

کشف ۳میلیارد کالای قاچاق در نجف آباد

پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد گفت: ماموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد حین گشت زنی در آزاد راه شهید کاظمی، به یک دستگاه کامیونت حامل کالا مشکوک شده و برای بررسی بیشتر آن را  متوقف کردند.

سرهنگ محمد حسین باباکلانی با بیان اینکه راننده خودرو فاقد هرگونه مدرک و مجوز قانونی برای حمل کالاهای گمرکی خود بود گفت: در این عملیات طی بازرسی از خودروی مذکور ۹۸ دستگاه ماینر،  ۱۱۰ دستگاه پاور و ۷۰ کارتن انواع لوازم آشپزخانه،  لوازم الکترونیکی و لوازم خودرو کشف شد.

باباکلانی ارزش تقریبی این محموله قاچاق را ۳میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: در این رابطه راننده خودرو دستگیر و به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

نجف آباد نیوز: نکته مهم در مورد کشف کالای قاچاق، سرنوشت این کالاها است. متاسفانه به دلیل ضعف قوانین و سوء تدبیرهای مسئولان رده بالاتر، کالاهای مکشوفه گاهی چند دست چرخیده و دوباره به نوعی در اختیار صاحب اصلی قرار می گیرد؛ البته با سود کمتر. اگر می خواهیم این همه زحمت نیروهای نظامی و امنیتی هدر نرود، باید توصیه رهبری عمل شود و «کالای قاچاق را آتش زد».

کشف کالای قاچاق در نجف آباد کشف ۳میلیارد کالای قاچاق در نجف آباد کشف ۳میلیارد کالای قاچاق در نجف آباد                   300x181

کشف کالای قاچاق در نجف آباد

کشف ۳میلیارد کالای قاچاق در نجف آباد