امیر آباد بالاخره صاحب کلانتری شد
امیر آباد بالاخره صاحب کلانتری شد

[box type=”shadow” ]فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت:‌ امنیت و آرامش امروز ما مدیون خون شهدا است و این برای نیروی انتظامی مایه‌ افتخار است که مدافع و مجری این امنیت باشد. [/box] به گزارش خبرگزاری فارس از نجف‌آباد، عبدالرضا آقاخانی  در آیین بازگشایی کلانتری ۱۳ امیرآباد نجف‌آباد که با حضور مسئولان استانی و شهرستان برگزار […]

[box type=”shadow” ]فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت:‌ امنیت و آرامش امروز ما مدیون خون شهدا است و این برای نیروی انتظامی مایه‌ افتخار است که مدافع و مجری این امنیت باشد. [/box]

به گزارش خبرگزاری فارس از نجف‌آباد، عبدالرضا آقاخانی  در آیین بازگشایی کلانتری ۱۳ امیرآباد نجف‌آباد که با حضور مسئولان استانی و شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند، مردم باید امنیت را در تمام امور خود احساس کنند بازگشایی این کلانتری اقدامی در این راستا است.

وی بازگشایی کلانتری ۱۳ امیرآباد را بعد از وقفه چندین ساله نمونه بارز تحقق بخشیدن به شعار سال جاری دانست و افزود:‌ این مهم با پیگیری‌های مکرر نماینده مردم در مجلس، فرماندهی انتظامی شهرستان، امام جمعه و فرماندار این شهرستان به وقوع پیوست.

فرمانده انتظامی استان اصفهان یکی از خواسته‌های بر حق مردم این منطقه را راه‌اندازی مجدد کلانتری ۱۳ امیر‌آباد عنوان کرد و گفت: با توجه به نیاز مبرم این منطقه در راستای ایجاد و حفظ امنیت در همه زمینه‌های اجتماعی، روانی، شهری و جاده‌ای و لزوم حفظ اقتدار پلیس، این اقدام انجام شد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان نجف‌آباد ۲هزار و ۵۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است،‌ اظهار کرد: امنیت و آرامش امروز ما مدیون خون شهداست و این برای نیروی انتظامی مایه‌ افتخار است که مدافع و مجری این امنیت است.

آقاخانی در پایان این مراسم طی حکمی سروان عبدالرضا سورانی را به سمت ریاست کلانتری ۱۳ امیرآباد شهرستان نجف‌آباد منصوب کرد.

لازم به ذکر است که این کلانتری پس از نزدیک به ۸ سال انتظار پس از پیگیری های نماینده مردم در مجلس و فرمانده نیروی انتظامی پیش از انتقال مجوز فعالیت آن به یکی از شهرهای همجوار فراهم شد.