صدا و سیما: با حضور مسئولان مختلف شهرستان، کلنگ مجموعه جامع خیریه دیابت جنان نجف آباد در زمین 2500 متر مربعی اهدا شده توسط محمدی یکی از خیران شهرستان، به زمین زده شد.

کلنگ زنی مجموعه خیریه دیابت جنان در نجف آباد

صدا و سیما: با حضور مسئولان مختلف شهرستان، کلنگ مجموعه جامع خیریه دیابت جنان نجف آباد در زمین ۲۵۰۰ متر مربعی اهدا شده توسط محمدی یکی از خیران شهرستان، به زمین زده شد.

ایوب شاپوری با اشاره به قرار گرفتن زمین اهدایی در نزدیکی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بیان داشت: هزینه ساخت و تجهیز این مجموعه که شامل قسمت هایی مانند بخش مراقبتهای پزشکی ، آب درمانی و فیزیوتراپی، کلاس های ورزشی، سوئیت اساتید و ساختمان پژوهشی و اداری است، بیش از چهار میلیارد تومان برآورد شده است.

انجمن خیریه دیابت جنان که کار خود را در سال ۱۳۹۱ شروع کرده، در حال حاضر انجام مجموعه فعالیت های متنوعی را در راستای حمایت از نیازمندان مبتلا به دیابت و پیشگیری از ابتلا به این مشکل را در دستور کار خود قرار داده است.

دفتر فعلی خیریه در خیابان دانش نجف آباد واقع شده و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۴۲۶۴۰۶۴۰ تماس بگیرند.

کلنگ زنی خیریه جنان کلنگ زنی مجموعه خیریه دیابت جنان در نجف آباد کلنگ زنی مجموعه خیریه دیابت جنان در نجف آباد                   300x169

کلنگ زنی خیریه جنان

کلنگ زنی مجموعه خیریه دیابت جنان در نجف آباد