فارس: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد گفت: رزمایش کمک مؤمنانه از عصر ۲۱ فروردین شروع و تا پایان ماه مبارک رمضان هم‌زمان با عید سعید فطر ادامه خواهد داشت.

کمک مؤمنانه نجف‌آبادی‌ها از وجه نقد و سبد کالا تا تسویه بدهی

فارس: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد گفت: رزمایش کمک مؤمنانه از عصر ۲۱ فروردین شروع و تا پایان ماه مبارک رمضان هم‌زمان با عید سعید فطر ادامه خواهد داشت.

حجت‌اله صفرپور ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ابراز داشت: رزمایش سراسری کمک مؤمنانه برای کمک به افرادی که مشاغل خود را ازدست‌داده یا نیاز به کمک‌هایی برای امرارمعاش دارند بنا به فرموده مقام معظم رهبری در دستور کار بسیج قرار گرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد عنوان کرد: رزمایش کمک مؤمنانه از عصر ۲۱ فروردین شروع و تا پایان ماه مبارک رمضان هم‌زمان با عید سعید فطر ادامه خواهد داشت و امیدواریم  با کمک هم بتوانیم اهداف والای این رزمایش را دنبال کنیم.

وی سه رکن مسجد محور، پایگاه محور و ستاد محور را برای پیشبرد رزمایش مؤمنانه دانست و افزود: ظرفیت ائمه جماعات، سازمان تبلیغات، شهرداری‌ها و بسیاری از ارگان‌ها نیز کمک بسیار خوبی خواهد بود.

صفرپور شیوه کمک بسیج را در چند بُعد خواند و تصریح کرد: هر چه کمک مردم و خیرین بیشتر باشد و حامی مالی تأمین شود، پیش‌بینی کمک مالی ۳۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومانی شده است و چنانچه حامی مالی نبود می‌توانیم کمک‌ها را به‌ صورت بسته معیشتی و سبد کالا غذایی تهیه و توزیع کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف‌آباد اظهار داشت: امیدواریم در طرح کمک مؤمنانه بتوانیم بدهی بانکی برخی افراد را پرداخت کنیم حتی امکان تسویه‌حساب افرادی که به خاطر بیماری کرونا دچار مشکل شده و توان پرداخت بدهی خود به فروشگاه‌های محلات را ندارند وجود دارد.

صفرپور از راه‌اندازی سامانه مهر کریمانه در شهرستان نجف‌آباد خبر داد و افزود: این سامانه در راستای ایجاد بانک آماری و شناسایی افراد نیازمند ایجادشده و مردم می‌توانند در جهت شناسایی این افراد کمک کنند.

وی در پایان گفت:  ۸۵ درصد از مردم شهر نجف‌آباد و ۹۲ درصد از سایر شهرهای آن‌که  جمعیتی بالغ‌ بر ۲۸۰ هزار نفر را شامل می‌شود در طرح غربالگری شرکت کردند و پیش‌بینی می‌شود طی چند روز آینده به ۱۰۰ درصد رسیده و کل شهرستان ثبت‌نام شوند.

به گزارش فارس، رزمایش کمک مؤمنانه روز دوشنبه با توزیع هزار بسته سبد کالا اعم از مرغ، برنج، ماکارونی، روغن، رب گوجه  و شیرینی در شهر گلدشت نجف‌آباد آغاز و تا عید سعید فطر در کل شهرستان ادامه خواهد داشت.

کمک مومنانه مردم گلدشت کمک مؤمنانه نجف‌آبادی‌ها از وجه نقد و سبد کالا تا تسویه بدهی کمک مؤمنانه نجف‌آبادی‌ها از وجه نقد و سبد کالا تا تسویه بدهی            300x151

کمک مومنانه مردم گلدشت

کمک مؤمنانه نجف‌آبادی‌ها از وجه نقد و سبد کالا تا تسویه بدهی