وحید تاج قرار است چهار مرداد برای نخستین بار با ارکستری به سرپرستی خودش در سالن شهروند نجف‌آباد روی صحنه برود.

کنسرت «وحید تاج» در نجف آباد

وحید تاج قرار است چهار مرداد برای نخستین بار با ارکستری به سرپرستی خودش در سالن شهروند نجف‌آباد روی صحنه برود.

ایلنا: تاج کنسرت‌های متعددی با کسانی چون کیوان ساکت و حمید متبسم به روی صحنه برده، در این کنسرت منتخبی از قطعاتی محبوب و خاطره‌انگیز چون «بهار دلکش»، «خاک مهرآیین»، «تصنیف مستی»، «مست عشق»، «ماه و پلنگ» و«بهار دزفول» را اجرا خواهد کرد.

 مخاطبان شاهد به اجرا درآمدن قطعات منتشرنشده «سقوط»، «نازنین»، «اعجاز» و «هوای تو» خواهند بود که نشان از شروع فصل جدید آثار وحید تاج دارد.

ارکستر «همنوازان تاج» به سرپرستی وحید تاج متشکل از سازهای کلاسیک و ایرانی است و روح‌الله فروزش، دانیال جورابچی (ویلن یک)، روژین عدالت، فرشاد سوری (ویلن دو)، داریوش حجازی (ویولا)، ابراهیم قائدی (ویلن‌سل)، هادی اسماعیلی (کنترباس)، سینا کریمی (پیانو)، نیما داوودی (کوبه‌ای)  و فرشاد سوری (کمانچه) اعضای این ارکستر را به رهبری مهدی حقیقی (نوازنده تار) و علی افشار (مدیریت اجرا و برنامه) تشکیل می‌دهند.

علی افشار درباره نخستین اجرای وحید تاج با گروه «همنوازان تاج» گفت: سورپرایزهایی در این اجرا وجود دارد و برای نخستین بار است که مخاطبان، کنسرت وحید تاج را با ارکستر خودش روی صحنه خواهند دید و همچنین شاهد اجرای قطعاتی جدید و متفاوت خواهند بود که این اتفاق نشان از شروع فصل جدید آثار  و کنسرت‌های این خواننده موسیقی اصیل ایرانی دارد. در راستای این تغییرات برنامه‌ریزی‌هایی برای طراحی صحنه و دکور نیز صورت گرفته که کار را متفاوت‌تر از قبل کرده است.

بلیط های کنسرت از ۳۵ تا ۶۵ هزار تومان فروخته می شود.

خرید بلیط کنسرت .

وحید تاج کنسرت «وحید تاج» در نجف آباد کنسرت «وحید تاج» در نجف آباد                 300x200

وحید تاج

کنسرت «وحید تاج» در نجف آباد