تجلیل از مرحوم منتظریکوتاهی دولت را مردم جبران کنند

دسته: اجتماعی , فرهنگی
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۷ شهریور ۱۳۹۷
کوتاهی دولت را مردم جبران کنند  کوتاهی دولت را مردم جبران کنند              1

دولت و دیگر مجموعه های مسئول در قبال اقتصاد و معیشت مردم، باید خیلی بیشتر از این تلاش کرده و شرایط مردم را درک کنند ولی در صورت کوتاهی آن ها، مردم باید به داد مستضعفان برسند.

ایمنا: حجت الاسلام حسناتی امام جمعه نجف آباد گفت: مثل دوران دفاع مقدس، راه حل مشکلات پیش مردم است و تنها با استفاده از ظرفیت های بی شمار مردمی می توان از این شرایط، سربلند خارج شد. بن بستی در هیچ زمینه ای وجود ندارد.

– دولت باید جدی تر به میدان آمده و نمایندگان مجلس نیز اگر دو هفته تعطیل شده اند باید از نزدیک ظرفیت ها و مشکلات مردم را رصد کنند.

-صدای خرد شدن استخوان های غرب به گوش می رسد و مطمئنا در باتلاق خاور میانه شاهد تکرار تجربه فروپاشی ابرقدرت شرق خواهیم بود.

– در مجالس محرم و صفر، بیش از همه چیز بایستی به فلسفه قیام امام حسین و سخنان ایشان پرداخته شود.

-آن چه در دادگاه های ما اتفاق می افتد، مطلوب شرع نیست. قوانین نباید طوری باشد که از دل یک پرونده، چندین پرونده دیگر درست شود.

همان طور که رهبر معظم انقلاب تاکید داشتند، مرحوم آقای منتظری نقش بسیار مهمی در تقویت روحیه انقلابی مردم نجف آباد داشته اند و در شرایط حساس کنونی بهتر است به جای پرداخت به برخی مسائل اختلاف برانگیز، همه به فکر حفظ اصل اسلام و انقلاب و پیشرفت کشور باشیم.


نوشته شده توسط:سخا - 3487 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۸
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.