به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نجف آباد نیوز؛فاطمه غلامی،دانش آموز دبیرستان فرزانگان امین(استعدادهای درخشان)نجف آباد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به دلیل موفقیتش در کنکور ۹۴ و رسیدن به رتبه تک‌رقمی در کنکور امسال اظهار داشت: دلایل موفقیت من در درجه نخست توکل به خدا و پس از آن تمرکز ذهنی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نجف آباد نیوز؛فاطمه غلامی،دانش آموز دبیرستان فرزانگان امین(استعدادهای درخشان)نجف آباد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به دلیل موفقیتش در کنکور ۹۴ و رسیدن به رتبه تک‌رقمی در کنکور امسال اظهار داشت: دلایل موفقیت من در درجه نخست توکل به خدا و پس از آن تمرکز ذهنی ایجاد شده در من بود، البته کمک پدر و مادرم نیز تأثیر زیادی در این موفقیت داشت.

وی با بیان “در لحظه اعلام نتایج تحت تأثیر جو قرار نگرفتم” تصریح کرد:وقتی با من تماس گرفته اعلام کردند که رتبه برتر شدم، از این موضوع خوشحال بودم و حس جالبی برایم رقم خورد اما به هیچ وجه از این مسئله جوگیر نشدم!

رتبه هفتم کنکور سراسری رشته علوم انسانی درباره برنامه‌ریزی خود در طول سال تحصیلی افزود: در سال تحصیلی گذشته تلاش زیادی داشتم و در روزهایی که به مدرسه می‌رفتم،۷ ساعت و در روزهای تعطیل ۱۳ الی ۱۴ ساعت به مطالعه درس می‌پرداختم.

وی درباره انتخاب رشته تحصیلی دانشگاهی خود تصریح کرد: تصمیم‌گیری در این مقطع بسیار سخت است اما پس از بررسی و مشاوره بین رشته‌های روانشناسی و حقوق دانشگاه تهران یک رشته را انتخاب خواهم کرد.

غلامی درباره توصیه‌هایش برای دانش‌آموزانی که برای کنکور ۹۵ تلاش می‌کنند، گفت: به پشت‌کنکوری‌ها توصیه می‌کنم برای هر روزشان برنامه‌ریزی خاصی داشته باشند و در روز زندگی کرده و از خیال‌پردازی پرهیز کنند تا با تمرکز بالا برنامه‌ای خوب برای موفقیت در کنکور داشته باشند.

وی با ابراز اینکه علاقه دارد در خدمت مردم کشورش باشد، گفت:امیدوارم هر موفقیتی که کسب می‌کنم و هر رشته‌ای که انتخاب می‌کنم زمینه‌ساز خدمت به مردم کشورم باشد.