چهارشنبه, ۹ اسفند , ۱۴۰۲ | Wednesday, 28 February , 2024
پ
  • شناسه : 63629
  • 23 تیر 1402 - 7:41
  • 359 بازدید
  • ۰ دیدگاه
  • ارسال توسط :

 آزادسازی ۱۰هزار متر مربع از حریم و بستر رودخانه مرغاب

 آزادسازی ۱۰هزار متر مربع از حریم و بستر رودخانه مرغاب
 آزادسازی ۱۰هزار متر مربع از حریم و بستر رودخانه مرغاب
همراز: مدیر امور منابع آب شهرستان نجف آباد گفت: با تلاش همکاران امور منابع آب شهرستان نجف آباد و واحد گشت و بازرسی آب های سطحی و همچنین ابلاغ و اخطاریه های لازم بیش از 10 هزار و 399 متر مربع از اراضی بستر و حریم رودخانه مرغاب آزاد سازی شد.

 آزادسازی ۱۰هزار متر مربع از حریم و بستر رودخانه مرغاب

همراز: مدیر امور منابع آب شهرستان نجف آباد گفت: با تلاش همکاران امور منابع آب شهرستان نجف آباد و واحد گشت و بازرسی آب های سطحی و همچنین ابلاغ و اخطاریه های لازم بیش از ۱۰ هزار و ۳۹۹ متر مربع از اراضی بستر و حریم رودخانه مرغاب آزاد سازی شد.

رضا پهلوان نژاد با تأکید بر این که رفع تصرفات موجود بر روی رودخانه مرغاب در محدوده شهرستان نجف آباد در راستای تبصره (۴) ذیل ماده (۲) قانون توزیع عادلانه آب، انجام شد، افزود: آزادسازی ها شامل یک هزار و ۵۱۰ متر مربع بستر و ۸ هزار و ۸۸۹ متر مربع حریم است.

پهلوان نژاد ضمن تقدیر و تشکر ویژه از مجموعه ارگانهای درگیر به خصوص فرماندهی انتظامی و فرمانداری شهرستان یادآور شد: در این نوبت از آزادسازی ها با توجه به حکم صادره از سوی دادستانی صرفاً جهت رفع تصرف شامل دیوار، درب و بنای در حال ساخت بود.

وی خاطر نشان کرد: در خصوص تصرفاتی که دارای اعیانی کامل یا اشجار بود، نسبت به صدور اخطاریه یا اعطای مهلت معین به متصرفین جهت رفع کامل تصرفات مذکور اقدام شد.

مدیر امور منابع آب شهرستان نجف آباد با تأکید بر این که در ابتدا اخطاریه لازم به متخلف یا متخلفین جهت رفع تخلف داده می شود، افزود: در صورت بی توجهی به اخطارها با کسب دستور قضایی نسبت به برخورد قاطع با متخلفان اقدام می شود.

رودخانه مرغاب

رودخانه مرغاب

 آزادسازی ۱۰هزار متر مربع از حریم و بستر رودخانه مرغاب

 

برچسب ها

۷۱ هزار اصله نهال در نجف‌آباد کاشته می‌شود 26 بهمن 1402

۷۱ هزار اصله نهال در نجف‌آباد کاشته می‌شود

ایسنا: رییس اداره منابع طبیعی شهرستان نجف آباد گفت:سهمیه شهرستان در طرح ملی کاشت درخت ۷۱ هزار اصله است که بخشی از آن انجام شده و مابقی نیز تا پایان سال غرس می‌شود. در این طرح، استفاده از درختان کم‌مصرف آب و بذرکاری مورد توجه قرار گرفته است.

درختکاری در ۱۳هزار مترمربع از بیابان های مهردشت 12 آذر 1402

درختکاری در ۱۳هزار مترمربع از بیابان های مهردشت

صدا و سیما: همزمان با سراسر کشور در راستای اجرای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در کشور، عملیات کاشت نهال در روستای حسین آباد بخش مهردشت شهرستان نجف آباد آغاز شد.

حمله گرگ به روستایی در نجف‌آباد+تصاویر 18 شهریور 1402

حمله گرگ به روستایی در نجف‌آباد+تصاویر

فارس: مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: روز دوشنبه ۱۳ شهریورماه گزارش رسید سه قلاده گرگ در محدوده روستای حسین‌آباد واقع در بخش مهردشت نجف آباد دیده شده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در نجف آبادنیوز منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.