ابوترابی: انتخابات با حضور روحانی و یکی از اصولگرایان به مرحله دوم کشیده می‌شود
ابوترابی: انتخابات با حضور روحانی و یکی از اصولگرایان به مرحله دوم کشیده می‌شود

یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری دو مرحله‌ای خواهد شد و آقای روحانی و یکی از اصولگرایان به مرحله دوم می‌روند. آفتاب: ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با ایسنا، در پیش‌بینی خود از حضور مردم در انتخابات روز جمعه گفت: مردم در این انتخابات مشارکت حدود ۶۵ درصدی […]

یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری دو مرحله‌ای خواهد شد و آقای روحانی و یکی از اصولگرایان به مرحله دوم می‌روند.

آفتاب: ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با ایسنا، در پیش‌بینی خود از حضور مردم در انتخابات روز جمعه گفت: مردم در این انتخابات مشارکت حدود ۶۵ درصدی خواهند داشت که این حضور نسبت به سایر کشورها مشارکت خوبی است.

 وی همچنین بیان کرد: من پیش‌بینی می‌کنم انتخابات ریاست جمهوری بین آقای روحانی و یکی از اصولگرایان به مرحله دوم کشیده شود.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس در ادامه با تاکید بر ضرورت حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رای خاطرنشان کرد: مردم برای ادامه انقلاب اسلامی و ادامه حماسه هشت سال دفاع مقدس باید با حضوری پرشکوه در ۲۴ خرداد ماه حماسه سیاسی خلق کنند.

ابوترابی افزود: مردم با خلق حماسه سیاسی وظیفه خود را انجام خواهند داد و این حماسه پیش زمینه خلق حماسه اقتصادی است چرا که اقتصاد کشور ما اقتصادی سیاسی است و این مسوولین هستند که باید حماسه‌آفرین در عرصه اقتصادی باشند.