ادامه تلاش های برای ایجاد تشنج در نجف آباد؛ این قسمت سفر رئیس جمهور
ادامه تلاش های برای ایجاد تشنج در نجف آباد؛ این قسمت سفر رئیس جمهور

پس از اینکه بعد از سالها به دلیل هوشیاری و در صحنه بودن مردم و توجه مسئولان شهر نجف آباد چند وقتی است دوباره روی آرامش نسبی و فعال شدن کارهای عمرانی را به خود دیده، مدتی است عده ای تلاش می کنند به روش های مختلف بار دیگر این آرامش را بر هم بزنند […]

پس از اینکه بعد از سالها به دلیل هوشیاری و در صحنه بودن مردم و توجه مسئولان شهر نجف آباد چند وقتی است دوباره روی آرامش نسبی و فعال شدن کارهای عمرانی را به خود دیده، مدتی است عده ای تلاش می کنند به روش های مختلف بار دیگر این آرامش را بر هم بزنند و این بار با تعیین مجید انصاری یکی از عناصر تندرو برای حضور در نجف آباد همزمان با سفر ریاست جمهور به استان، اهداف خود را پیگیری می کنند.

به راستی چرا با وجود عناصر بومی در کادر دولت یازدهم مانند حجتی وزیر جهاد کشاورزی و یا سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری باز هم عده ای اصرار دارند از عناصر سیاسی برای حضور در افتتاحیه پروژه ها و طرح های ویژه سفر ریاست جمهور استفاده کنند؟

آیا این شهر هیچ کار عمرانی،فرهنگی و یا نیاز اجتماعی دیگری ندارد که عده ای هنوز به چشم یک شهر کاملا سیاسی به آن نگاه می کنند؟ این دیار تا چه موقعی باید چوب سیاست بازی عده ای را بخورد؟ تا چه زمانی مردم شهید پرور و مومن نجف آباد باید قربانی سیاست بازی سیاسیون این جناج و آن جناح شود؟

به اذعان بسیاری از افراد مطلع پشت پرده حضور مجید انصاری معاون پارلمانی ریاست جمهور در نجف آباد اغراض خاصی نهفته است وعده ای در خارج از شهرستان تلاش دارند زمینه های مناسبی را برای پیروزی خود در انتخابات مجلس و خبرگان که سال آینده برگزار می شود را فراهم کنند. البته در این میان فشار برای تغییر فرمانداران نجف آباد و تیران و کرون نیز که تاکنون روی خوشی به سیاسی کاری های آقایان نشان نداده اند نیز می تواند به عنوان دیگر هدف چنین سفری مورد توجه قرار گیرد.

این افراد همان کسانی هستند که پیش از این با آوردن علی مطهری به نجف آباد و ایراد آن سخنرانی موهن مدتها از نام شهید پرورترین شهر کشور سوء استفاده کردند و سوار بر موج آن به نفع خود و به ضرر این مردم حرکت کردند. در مقطعی برنامه افتتاح دفتر صانعی در نجف آباد را دنبال کردند در حالی که این روحانی دارای کمترین مقلد در این شهر بوده است. به اسم همنشینی با اهل فکر و اندیشه در طول ۸ شب کسانی را به یکی از مراکز مذهبی نجف آباد آوردند که حرفهایشان بعضا از بدیهی ترین اصول مذهبی همین مردم نیز فراتر می رفت و اعتقادات مذهبی آنان را نشانه گرفته بود.

آقایان مسئول به فکر باشند و دراین خصوص چاره ای بیاندیشند، آیا مشکل این مردم فاضلاب،بهداشت و امنیت است و یا حصر فلان آقایان؟ مشکل مردم آیا با دغدغه های سیاسی شما همخوانی دارد؟ تا کی میخواهید از مظلومیت این مردم سوء استفاده کرده و به دنبال اغراض سیاسی خاص خود باشید؟