ادامه سوء استفاده های رنگارنگ آقای مسئول در نجف آباد
ادامه سوء استفاده های رنگارنگ آقای مسئول در نجف آباد

شخصی که با سوء استفاده از تشابه اسمی اش با یکی از اشخاص معروف و شناخته شده در نجف آباد چند وقتی است توانسته به یکی از پست های مهم در شهر دست پیدا کند،این روزها نه تنها از سوء استفاده های قبلی خود پشیمان نشده بلکه با قدرت و این بار در پوشش هایی […]

شخصی که با سوء استفاده از تشابه اسمی اش با یکی از اشخاص معروف و شناخته شده در نجف آباد چند وقتی است توانسته به یکی از پست های مهم در شهر دست پیدا کند،این روزها نه تنها از سوء استفاده های قبلی خود پشیمان نشده بلکه با قدرت و این بار در پوشش هایی جدید به این روند ادامه می دهد.

این فرد ظاهر فریب این روزها به دلیل شرایط خاص یکی از مناطق نجف آباد با همکاری دیگر اعضای خانواده خود اقدامات وسیعی را برای ساخت وساز های مسکونی غیر مجاز شروع کرده و از محل آن توانسته به سودهای کلان مادی نیز دست پیدا کند.

نصیحت و خیر خواهی بزرگان نجف آباد نیز در مورد آقای ….. موثر نبوده و نامبرده همچنان با وجود تمامی مخالفت های علنی و پنهانی که با رفتار و اعمالش به وجود آمده کار خود را ادامه می دهد.

این رفتار در منطقه ….. نجف آباد باعث شده تا مردم مستضعف و محرومی که همانند این بنده خدا اقدام به ساخت و سازهای غیر قانونی در طرح باغات می کنند در زمان برخورد قانونی ادارات مسئول، فعالیت های وی را ملاک قرار داده و ادعا کنند در صورتی که این کار غیر قانونی است چرا فلانی به چنین فعالیت هایی ادامه می دهد؟

به هر حال رسانه های گروهی دفاع از حقوق مردم را از وظایف اصلی خود می دانند و امیدوارند با اقدام به موقع مسئولان مربوطه جلوی سوء استفاده های گسترده چنین شخصی از امکانات و رانت های فراهم شده در سریعترین زمان ممکن گرفته شود ولی در غیر این صورت بایستی به زودی منتظر افشاگری های بی پرده تر اصحاب رسانه و مطبوعات در این زمینه باشیم که در آن شرایط دیگر حجت برای آقایون مسئول و افکار عمومی تمام خواهد بود.