اسکان ۱۲۰۰ مسافر نوروزی در دانشگاه آزاد نجف آباد + تصاویر
اسکان ۱۲۰۰ مسافر نوروزی در دانشگاه آزاد نجف آباد + تصاویر
از بیست و هشتم اسفند ماه 97 تا پایان چهارشنبه هفتم فروردین ماه 98، بیش از 1200 نفر از نیروهای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد در واحد نجف آباد پذیرش و اسکان داده شده اند. طی این مدت، در مجموع 3500 نفر شب اسکان مهمان انجام گرفته است.

اسکان ۱۲۰۰ مسافر نوروزی در دانشگاه آزاد نجف آباد

آنا: از بیست و هشتم اسفند ماه ۹۷ تا پایان چهارشنبه هفتم فروردین ماه ۹۸، بیش از ۱۲۰۰ نفر از نیروهای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد در واحد نجف آباد پذیرش و اسکان داده شده اند. طی این مدت، در مجموع ۳۵۰۰ نفر شب اسکان مهمان انجام گرفته است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد صبح چهارشنبه هفتم فروردین ماه در حاشیه بازدید از محل اسکان مهمانان نوروزی گفت: ستاد اسکان نوروزی دانشگاه از اواسط بهمن ماه سال گذشته تشکیل شده و در حال حاضر ظرفیت اسکان همزمان ۱۱۰ خانواده در این مجموعه وجود دارد.

اسکان مسافران نوروزی در دانشگاه آزاد نجف آباد

اسکان مسافران نوروزی در دانشگاه آزاد نجف آباد

امیررضا نقش افزود: منطقه نجف‌آباد به‌عنوان قطب گردشگری غرب استان اصفهان در مسیر اتصال محور مواصلاتی استان‌های شمالی کشور به غرب کشور و خوزستان است که همواره مورد استقبال مسافران نوروزی و گردشگران اصفهان قرار می‌گیرد.

نقش درباره برنامه‌های جانبی پیش‌بینی‌شده برای مهمانان نوروزی اظهار کرد: با توجه به قدمت نجف‌آباد و وجود آثار ماندگار تاریخی در این شهر و مقابر شهدای گرانقدری همچون شهید محسن حججی، با هماهنگی با شهرداری نجف‌آباد، تور یک‌روزه گردشگری نیز پیش‌بینی‌شده که تعداد زیادی از میهمانان از این ظرفیت استفاده کرده اند.

نقش تصریح کرد: با توجه به تصمیم کمیته اسکان دانشگاه، به دلیل وضعیت نامساعد جوی و شرایط اضطراری، تعدادی از همکاران هم بدون پذیرش قبلی و به‌ صورت اضطراری در این واحد اسکان داده شدند.

نجف آباد نیوز