افتتاح دومین کوثر نجف آباد
افتتاح دومین کوثر نجف آباد

هفته گذشته همزمان با برگزاری چهارمین گام عمرانی شهرداری، دومین فروشگاه کوثر نجف آباد نیز در باغ علوی امیر آباد افتتاح شد. افتتاح این فروشگاه در حالی صورت می گیرد که در حدود ۲ سال فعالیت فروشگاه بزرگ کوثر نور در محل ترمینال،فشارهای زیادی از سوی برخی اصناف و بازاریان به شهرداری جهت تعطیلی این […]

هفته گذشته همزمان با برگزاری چهارمین گام عمرانی شهرداری، دومین فروشگاه کوثر نجف آباد نیز در باغ علوی امیر آباد افتتاح شد.

افتتاح این فروشگاه در حالی صورت می گیرد که در حدود ۲ سال فعالیت فروشگاه بزرگ کوثر نور در محل ترمینال،فشارهای زیادی از سوی برخی اصناف و بازاریان به شهرداری جهت تعطیلی این مجموعه وارد شده بود.

البته در این میان،مردم راضی ترین گروه از افتتاح این دو شعبه هستند که این امر در استقبال آنها به خوبی قابل مشاهده است.

ذکر این نکته نیز لازم به نظر می رسد دومین کوثر نجف آباد که به نام “کوثر علوی” نامگذاری شده در منطقه ای افتتاح شده که سالهاست از کمبود چنین زیرساخت هایی رنج می برد و شهروندان مجبور بودند برای تامین برخی مایحتاج خود به مرکز نجف آباد مراجعه کنند.

از دیگر نکات قابل توجه در این فروشگاه این است که به ادعای یکی از اعضای شورای شهر، در حال حاضر نزدیک به ۸۰ دختر و زن از خود امیر آباد در این مجموعه مشغول به کار شده اند که این امر یکی از شرایط عقد قرارداد با سرمایه گذار بخش خصوص اعلام شده است.

امید می رود برخی فعالین این  عرصه نیز به جای اعمال فشارهای غیر منطقی و تخریب های غیر کارشناسی شده، اصل رقابت در بازار را پذیرفته و با ارائه ارزان تر اجناس و خدمات خود، به رقابتی سالم در این عرصه ادامه دهند.