بارش ۲۵ میلیمتری باران در نجف آباد
بارش ۲۵ میلیمتری باران در نجف آباد
دبیر ستاد مدیریت بحران نجف آباد بامداد روز سه شنبه گفت:نیروهای ستاد مدیریت بحران، در روستاهای نهضت آباد، حاجی آباد، جوزدان، خیابان های منتظری و رجائی و شهرک های صنعتی ویلاشهر و نجف آباد اقدام به تخلیه آب وارد شده به منازل و واحدهای تجاری کردند.

بارش ۲۵ میلیمتری باران در نجف آباد

ایرنا:دبیر ستاد مدیریت بحران نجف آباد بامداد روز سه شنبه گفت:نیروهای ستاد مدیریت بحران، در روستاهای نهضت آباد، حاجی آباد، جوزدان، خیابان های منتظری و رجائی و شهرک های صنعتی ویلاشهر و نجف آباد اقدام به تخلیه آب وارد شده به منازل و واحدهای تجاری کردند.
وی افزود: امدادگران همچنین اقدامات لازم  برای جلوگیری از ورود آب به واحدهای مسکونی و صنعتی را انجام داده و در حالت آماده باش کامل قرار دارند.
معاون عمرانی فرمانداری ویژه نجف آباد اظهار داشت: دومین جلسه ستاد مدیریت بحران در شهرستان نجف آباد برای مقابله با خطرات احتمالی ناشی از سیل، روز دوشنبه تشکیل شد. با تمام دهیاران در تماس هستیم و تاکنون مشکل خاصی از لحاظ آسیب های ناشی از بارندگی در روستاهای منطقه بوجود نیامده است.
جعفرزاده، میزان بارندگی در نجف آباد در ۱۴ ساعت گذشته را بیش از ۲۵ میلیمتر اعلام و خاطرنشان کرد: شهرستان نجف آباد با بارش های اسفند سال گذشته و بارندگی های جاری از دوره خشکسالی عبور کرده است و امسال پس از سال ها خشکسالی، دوره تَرسالی را تجربه خواهد کرد.
وی بیان اینکه در صورت تداوم بارش ها و برای مواقع ضروری، سالن های ورزشی این شهرستان برای اسکان افراد آسیب دیده در نظر گرفته شده است، گفت: ماشین آلات مجهز امدادی آماده امداد رسانی بوده و مرخصی تمام مدیران ارشد شهرستان نیز به منظور حضور دائم در محل لغو شده است.
وی از مردم خواست تا ضمن حفظ خونسردی خود، به مسوولان برای رفع مشکلات احتمالی اعتماد و با آنها همراهی کنند. بارندگی های شدید از ساعت ۱۳ روز دوشنبه آغاز شده و احتمالا تا پایان روز سه شنبه نیز ادامه خواهد یافت.

بارش باران در نجف آباد

بارش باران در نجف آباد

نجف آباد نیوز