بازدید همزمان بیش از ۷ هزار نفر از نمایشگاه اجلاسیه در شب اختتامیه
بازدید همزمان بیش از ۷ هزار نفر از نمایشگاه اجلاسیه در شب اختتامیه

در آخرین شب ویژه برنامه های اجلاسیه و پیش از آغاز سخنرانی سردار نقدی و اجرای برنامه های اختتامیه اجلاسیه،بیش از ۷ هزار نفر از رزمندگان سالهای دفاع مقدس لشگر زرهی ۸ نجف اشرف به همراه اعضای خانواده خود یک رکورد را در بازدید از نمایشگاه اجلاسیه به ثبت رساندند. در این بازدید گروهی رزمندگان […]

در آخرین شب ویژه برنامه های اجلاسیه و پیش از آغاز سخنرانی سردار نقدی و اجرای برنامه های اختتامیه اجلاسیه،بیش از ۷ هزار نفر از رزمندگان سالهای دفاع مقدس لشگر زرهی ۸ نجف اشرف به همراه اعضای خانواده خود یک رکورد را در بازدید از نمایشگاه اجلاسیه به ثبت رساندند.

در این بازدید گروهی رزمندگان دعوت شده به مراسم اختتامیه قبل از برگزاری مراسم نماز جماعت در محل حسینیه حضرت فاطمه زهرا (س)، از سی غرفه آماده شده در نمایشگاه این اجلاسیه بازدید کردند.

علاوه بر این بازدید کم سابقه ، برنامه های دیگری مانند سخنرانی سردار نقدی فرمانده کل بسیج کشور،پخش کلیپ های مختلف و اجرای برخی برنامه های فرهنگی نیز در مراسم اختتامیه اجلاسیه شهدا در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است که این نمایشگاه تا اوایل آذر ماه برای بازدید علاقه مندان دایر خواهد بود. در دهه اول آبان ماه این نمایشگاه هر روز صبح از ساعت هشت و سی دقیقه تا یازده و نیم و عصر های از سی و نیم تا هشت و نیم شب و در دو دهه پایانی آبان ماه نیز عصر ها از سی و نیم تا هشت و نیم شب دربهای نمایشگاه به روی بازدید کنندگان باز خواهد بود.