بازگشت پیکر دکتر جوزی به کشور پس از ۱۱۵ روز
بازگشت پیکر دکتر جوزی به کشور پس از ۱۱۵ روز

پس از گذشت نزدیک به ۱۱۵ روز از شهادت دکتر جوزی در فاجعه منا،پیکر این آزاده جانباز، در شرایطی به کشور بازگشته که مردم هنوز اقدام جدی در محکومیت این جنایت سعودی ها از سوی سیاسیون ایرانی مشاهده نکرده اند. رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف‌آباد گفت: با ورود آخرین گروه از کشته‌شدگان […]

پس از گذشت نزدیک به ۱۱۵ روز از شهادت دکتر جوزی در فاجعه منا،پیکر این آزاده جانباز، در شرایطی به کشور بازگشته که مردم هنوز اقدام جدی در محکومیت این جنایت سعودی ها از سوی سیاسیون ایرانی مشاهده نکرده اند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف‌آباد گفت: با ورود آخرین گروه از کشته‌شدگان فاجعه سرزمین منا به تهران، پیکر مطهر شهید حاج عباسعلی جوزی هفته آینده در زادگاهش نجف‌آباد تشییع می‌شود.

محسن پورعبدالله، گفت: با ورود آخرین گروه از کشته‌شدگان فاجعه سرزمین منا به تهران، پیکر مطهر شهید حاج عباسعلی جوزی هفته آینده در زادگاهش نجف‌آباد تشییع می‌شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف‌آباد اظهارکرد: با شناسایی و ورود آخرین گروه از کشته‌شدگان فاجعه سرزمین منا به تهران، پیکر مطهر حاج عباسعلی جوزی تنها بازمانده این فاجعه غم‌بار از استان اصفهان هفته آینده در زادگاهش نجف‌آباد تشییع و در گلستان شهدای این شهر در جوار همرزمانش به خاک سپرده خواهد شد.
وی افزود: طی چند روز آینده آزمایشات و سایر مراحل قانونی در تهران انجام و سپس پیکر این شهید عزیز به اصفهان منتقل می‌شود.
لازم به ذکر است، شهید جوزی به عنوان پزشک کاروان برای خدمت‌رسانی به زائران سرزمین وحی به سفرحج اعزام شده بود که همزمان با عید قربان در دومین روز مهر ماه سال جاری در فاجعه ای به نام “منا” جان خود را از دست داد .

منبع:ایمنا