باشگاه فوتبال ایرانیان نجف آباد نیازمند اسپانسر است
باشگاه فوتبال ایرانیان نجف آباد نیازمند اسپانسر است

بازیکن تیم فوتبال بانوان ایرانیان نجف‌آباد: بدترین زمان تمرین در اختیارمان است/ نیازمند یک اسپانسر هستیم بازیکن تیم فوتبال بانوان ایرانیان نجف‌آباد گفت: بدترین زمان را برای تمرین در اختیار ما قرار داده‌اند که ساعت ۳ بعدازظهر است و بسیار گرم است. مریم دادخواه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: سال […]

بازیکن تیم فوتبال بانوان ایرانیان نجف‌آباد:
بدترین زمان تمرین در اختیارمان است/ نیازمند یک اسپانسر هستیم

بازیکن تیم فوتبال بانوان ایرانیان نجف‌آباد گفت: بدترین زمان را برای تمرین در اختیار ما قرار داده‌اند که ساعت ۳ بعدازظهر است و بسیار گرم است.

مریم دادخواه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: سال دومی است که در رقابت‌های لیگ برتر بانوان حضور داریم و سال گذشته نیز توانستیم عنوان سوم این رقابت‌ها را کسب کنیم.

وی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تیم را در مسابقات این فصل در کورس برای کسب عنوان قهرمانی حفظ کنیم، اما مشکلات بسیاری برای تیم ما وجود دارد.

بازیکن تیم فوتبال بانوان ایرانیان نجف‌آباد با بیان اینکه هیچ اسپانسری تاکنون برای حمایت از این تیم اعلام آمادگی نکرده است، ادامه داد: بدترین زمان را برای تمرین در اختیار ما قرار داده‌اند که ساعت ۳ بعدازظهر است و بسیار گرم است.

وی اضافه کرد: فدراسیون نام تیم ما را برای شرکت در رقابت‌های بین‌المللی دانشجویان بلژیک پیشنهاد داده است، اما به دلیل مشکلات مالی که داریم و عدم بودجه مناسب حضورمان در این مسابقات مشخص نیست.

دادخواه با بیان اینکه تیم ما را فردی به نام سعید موحدی حمایت می‌کند، افزود: این فرد با هزینه شخصی تاکنون تیم را سرپا نگه داشته است و در صورتی‌که این فرد نبود فوتبال بانوان در اصفهان نیز تعطیل شده بود.

وی گفت: کارمان به جایی رسیده است که به بستگان خودمان هم برای کمک مالی به این تیم زنگ می‌زنیم.

بازیکن تیم فوتبال بانوان ایرانیان نجف‌آباد ادامه داد: در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان ۱۲ تیم حضور دارند و تیم ما هم با داشتن سه تا ۴ ملی‌پوش در صورت حمایت می‌تواند نتایج خوبی را کسب کند و حتی امید به کسب عنوان قهرمانی داریم.

وی تاکید کرد: لیگ برتر از هشتم شهریور ماه آغاز می‌شود.