بد اخلاقی یک نماینده در تمسخر یک نماینده دیگر + تصاویر
بد اخلاقی یک نماینده در تمسخر یک نماینده دیگر + تصاویر

شش تصویری که در شان نمایندگان مجلس نیست:   بد اخلاقی یک نماینده در تمسخر یک نماینده دیگر + تصاویر آن بخش از سخنان سید علی محمد بزرگواری که در دفاع از کیان مجلس و انقلاب و رهبری بیان شد بسیار غرا و کوبنده بود که این دو اشتباه حجت الاسلام بزگواری موجب گم شدن اصل […]

شش تصویری که در شان نمایندگان مجلس نیست:   بد اخلاقی یک نماینده در تمسخر یک نماینده دیگر + تصاویر

آن بخش از سخنان سید علی محمد بزرگواری که در دفاع از کیان مجلس و انقلاب و رهبری بیان شد بسیار غرا و کوبنده بود که این دو اشتباه حجت الاسلام بزگواری موجب گم شدن اصل نطق وی شد. ظاهراً کسانی بلافاصله با پخش و تکثیر لینک عکس چهارده سالگی ایشان که برای ورود به امتحانات نهایی ششم ابتدایی شهر بهبهان گرفته شده، این اولاد رسول الله را به کمترین بهانه ای به سخره گرفته اند.

نطق دو روز پیش آقای سید علی محمد بزرگواری حاوی دو ایراد بود. یکی کاربرد عبارت «چماق لری» (هرچند که خود این سید بزرگوار پس از آن بنوعی توضیحاتی ارائه کردند) و دیگری کاربرد عبارت «دله دزد» برای شخصی که در مجلس حضور نداشت تا از خودش دفاع کند.

majles-akhlagh (5)

لکن آن بخش از سخنان ایشان که در دفاع از کیان مجلس و انقلاب و رهبری بیان شد بسیار غرا و کوبنده بود که این دو اشتباه حجت الاسلام بزگواری موجب گم شدن اصل نطق وی شد.

اما بعد..

ظاهراً کسانی بلافاصله با پخش و تکثیر لینک عکس چهارده سالگی ایشان که برای ورود به امتحانات نهایی ششم ابتدایی شهر بهبهان گرفته شده، این اولاد رسول الله را به کمترین بهانه ای به سخره گرفته اند.

در این راستا نماینده ی مردم شریف لاهیجان با تبلت خویش عکس فوق را روی دست گرفته، در صحن مجلس به دوره گردی افتاده و سعی در کلید زدن فضای خبری تمسخرآمیز و خنده در مورد حجت الاسلام بزرگواری نموده است.majles-akhlagh (6)

داستان این عکس هم هیچ نیست جز اینکه صبح یکی از روزهای سال ۱۳۵۰ سید علی محمد بزرگواری ۱۴ ساله به همراه برادر خود از روستای پدری برای شرکت در امتحانات نهایی ششم ابتدایی خود را با پای پیاده (تا غروب) و از کوه و کمر به بهبهان رسانده و فی الفور برای گرفتن شش قطعه عکس شش در چهار به یکی از عکاسی های بهبهان مراجعه نموده و عکاس نیز برای تنظمیات کادر و عکس ، از پوشاک جانبی و موقتی آتلیه استفاده کرده و از سید زاده ۱۴ ساله روستایی این عکس پرسنلی را می گیرد.

شما قضاوت کنید در این عکس جز معصومیت یک کودک سادات روستایی چه می بینید؟ جز دو چشم زیبای درخشان و اصیل عشایر دلیر کهکیلویه چه می بینید؟ انصافاً در گره ابروان این شیربچه ی طوایفی که افتخار لنگ کردن تیمور گورکانی را یدک می کشند چه می بینید؟

حال ببینید ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان چگونه و با چه وجناتی اقدام به تمسخر این روحانی مظلوم نموده و سیادت ایشان را به هیچ گرفته است.

majles-akhlagh (7) majles-akhlagh (8) majles-akhlagh (4) majles-akhlagh (3) majles-akhlagh (2) majles-akhlagh (1)