بلند شدن بوی فتنه از افتتاح دفتر صانعی در نجف آباد
بلند شدن بوی فتنه از افتتاح دفتر صانعی در نجف آباد

با وجود اینکه آیت اله صانعی دارای کمترین مقلد در شهرستان نجف آباد است طی روزهای اخیر در اقدامی سوال برانگیز و با زمینه سازی تبلیغات گسترده پیامکی دفتر صانعی رسما در خیابان قدس جنب مسجد حکیم افتتاح شد تا بار دیگر احتمال محوریت یافتن این دفتر جهت فعالیت برخی عناصر معلوم الحال و فتنه […]

با وجود اینکه آیت اله صانعی دارای کمترین مقلد در شهرستان نجف آباد است طی روزهای اخیر در اقدامی سوال برانگیز و با زمینه سازی تبلیغات گسترده پیامکی دفتر صانعی رسما در خیابان قدس جنب مسجد حکیم افتتاح شد تا بار دیگر احتمال محوریت یافتن این دفتر جهت فعالیت برخی عناصر معلوم الحال و فتنه گر تقویت شود.

افتتاح این دفتر در نجف آباد در حالی صورت می گیرد که دو سال پیش وقتی قرار بود چنین مجموعه ای در کاشان راه اندازی شود،مردم این شهر مذهبی ضمن اعتراض شدید با زد و خورد و شکستن شیشه های این دفتر مانع از ادامه فعالیت آن شدند.

البته به نظر می رسد حامیان این روحانی پر حاشیه که در سالهای اخیر عملکرد قابل قبولی در دفاع از ارزشهای انقلاب و نظام نداشته، تصور داشته اند پس از نزدیک به پنج سال گذشتن از ایام فتنه ۸۸،آبها از آسیاب افتاده و حساسیت مردم در این خصوص کاهش پیدا کرده است.

این امر در حالی اتفاق افتاده که حتی دیگر مراجع پر طرفدار کشور مانند مرحوم آیت اله منتظری که بیشترین مقلدان را در نجف آباد و اطراف آن دارد،هنوز دفتری در شهر ندارند ولی این مرجع که به اذعان روحانیون سرشناس شهر کمترین مقبولیت را در بین مردم به خود اختصاص داده، در اقدامی سوال برانگیز دفترش را در نجف آباد افتتاح کرده است.

نکته قابل تامل در این خصوص غفلت مسئولان مربوطه از چنین رخداد مهمی است که چگونه مجوز این کار را با وجود سابقه مردم شهرستان در صحنه های مختلف انقلاب،دفاع مقدس و ولایتمداری صادر کرده اند؟ آیا به تبعات امنیتی و سیاسی چنین کاری توجه کرده اند؟ مطمئنا مردم ولایت مدار و انقلابی نجف آباد اگر از انجام وظیفه مسئولان در این خصوص ناامید شوند بار دیگر به صحنه آمده و از ادامه فعالیت چنین عناصری در شهید شهید پرور خود جلوگیری خواهند کرد.

امید می رود مسئولان با اقدام به موقع و انجام وظیفه محوله خود هر چه زودتر تا قبل از پیچیده شدن موضوع و به وجود آمدن شرایط پیش بینی نشده اقدامات لازم را انجام دهند.