یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ | Sunday, 19 May , 2024
کلاس طراحی فرزندان پاسداران لشکر۸ در سال۷۸+فیلم 27 اردیبهشت 1403

کلاس طراحی فرزندان پاسداران لشکر۸ در سال۷۸+فیلم

خانه ایثار نجف آباد: در این فیلم که به احتمال زیاد تابستان78 (یا79) در مجتمع فرهنگی امدادی هلال‌احمر نجف‌آباد ضبط شده، کلاس طراحی فرزندان پسر پاسداران لشکر8نجف‌اشرف، نشان داده می‌شود.

راه اندازی مرکز «نفس» در نجف آباد 27 اردیبهشت 1403

راه اندازی مرکز «نفس» در نجف آباد

مهر: رئیس مرکز بهداشت اصفهان گفت:با همکاری بسیج جامعه پزشکی، سه مرکز نفس (مشاوره پیشگیری از سقط عمدی) در اصفهان، مبارکه و نجف آباد راه اندازی شده است که فعالیت آنها ارتباطی با سقط درمانی ندارد.

اورژانس لشکر۸نجف در سال۶۱ و والفجر‌مقدماتی+فیلم 25 اردیبهشت 1403

اورژانس لشکر۸نجف در سال۶۱ و والفجر‌مقدماتی+فیلم

خانه ایثار نجف آباد: در این فیلم که بهمن61 در جریان عملیات والفجر‌مقدماتی توسط مرحوم محمود اصفهانی (باهنر) ضبط شده، بخشی از فعالیت اورژانس لشکر8نجف‌اشرف نشان داده می‌شود.

معرفی جاذبه‌های گردشگری روستاهای نجف آباد از شبکه آموزش 25 اردیبهشت 1403

معرفی جاذبه‌های گردشگری روستاهای نجف آباد از شبکه آموزش

فرمانداری نجف آباد: فرماندار نجف آباد گفت: با دعوت از کارگردان و تولید کننده برنامه «بیا بریم سفر»، جاذبه‌های گردشگری روستاهای شهرستان نجف آباد در اردیبهشت ماه سال جاری توسط این گروه تهیه و تولید گردیده و قرار است از ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ طی ۱۷ قسمت هر شب از ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سراسری آموزش سیما پخش شود.

پنجمی ژیمناست ملی پوش نجف آباد در آسیا 25 اردیبهشت 1403

پنجمی ژیمناست ملی پوش نجف آباد در آسیا

ورزش و جوانان نجف آباد: ابوالفضل کیماسی ژیمناست شهرستان نجف آباد که همراه با تیم ملی ترامپولین به رقابت های قهرمانی آسیا در هنگ کنگ اعزام شده بود، در روز نخست مسابقات، موفق به کسب عنوان پنجمی آسیا شد.

برگزاری جشنواره باران وحی به میزبانی نجف آباد+فیلم 24 اردیبهشت 1403

برگزاری جشنواره باران وحی به میزبانی نجف آباد+فیلم

صدا و سیما:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان در اختتامیه جشنواره باران وحی که به میزبانی نجف آباد برگزار شده گفت: 2 هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال که 300 اثر بعد از داوری برگزیده شد.

مسابقات اسکیت قهرمانی کشور در نجف آباد+فیلم 24 اردیبهشت 1403

مسابقات اسکیت قهرمانی کشور در نجف آباد+فیلم

صدا و سیما:مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی اسکیت فری استایل به مدت دو روز به میزبانی شهرستان نجف آباد برگزار شد.

راه اندازی مجتمع آزمایشگاهی سازه _ زلزله در دانشگاه آزاد نجف آباد 24 اردیبهشت 1403

راه اندازی مجتمع آزمایشگاهی سازه _ زلزله در دانشگاه آزاد نجف آباد

باشگاه خبرنگاران جوان:رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد گفت: این مجتمع آزمایشگاهی برای تحقق اهداف پژوهشی و پاسخگویی به نیاز‌های صنعتی طراحی و در راستای سند تحول و تعالی و پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی و متناسب با امکانات و ظرفیت‌های موجود داخل کشور صورت ساخته شده است.

صحبت‌های مسئول موشک‌های ضدزره لشکر۸ در سال۶۵+فیلم 23 اردیبهشت 1403

صحبت‌های مسئول موشک‌های ضدزره لشکر۸ در سال۶۵+فیلم

خانه ایثار نجف آباد: در این فیلم که به احتمال زیاد در زمستان65 و در آستانه شروع عملیات کربلای4 در منطقه‌ای در حوالی خرمشهر ضبط شده، نیروهای گروهان ضدزره از واحد ادوات لشکر8نجف‌اشرف و مسئول وقت آن‌ها دیده می‌شوند.

مرحوم سیف الله رهنما از فرماندهان لشکر۸نجف+تصاویر 20 اردیبهشت 1403

مرحوم سیف الله رهنما از فرماندهان لشکر۸نجف+تصاویر

مرحوم سیف الله رهنما از قدیمی ترین نیروها و فرماندهان لشکر 8 نجف اشرف و یکی از نزدیک ترین فرماندهان به شهید احمد کاظمی، پنج شنبه 25 آبان 1402، پس از تحمل یک دوره بیماری، درگذشت و به یاران شهیدش پیوست.

انتخاب شهردار جدید نجف آباد 20 اردیبهشت 1403

انتخاب شهردار جدید نجف آباد

جریان شهر: سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، در جلسه رسمی شورای اسلامی دوره ششم نجف‌آباد، عباس مرادی به عنوان سی و سومین شهردار نجف‌آباد انتخاب شد.

دستگیری باند سارقین باغات در شهرستان نجف آباد 20 اردیبهشت 1403

دستگیری باند سارقین باغات در شهرستان نجف آباد

پلیس نجف آباد: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد گفت: در پی وقوع سرقت‌های سریالی از باغات در این شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار مامورین پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت که با اشراف اطلاعاتی و هوشمندی دو نفر سارق سابقه‌دار شناسایی و در عملیاتی ضربتی در یکی از شهرستان‌های همجوار دستگیر و به تعداد ۱۷ فقره سرقت از باغات اعترا