تجمع اعتراض‌آمیز دانشجویان دانشگاه آزاد نجف‌آباد
تجمع اعتراض‌آمیز دانشجویان دانشگاه آزاد نجف‌آباد

جمع زیادی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد اصفهان به دلیل افزایش غیرقانونی شهریه‌های ثابت خود در مقابل ساختمان مرکزی این دانشگاه تحصن کردند. به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، جمع زیادی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد اصفهان به دلیل افزایش غیرقانونی شهریه‌های ثابت خود که مطابق با ورودی هر سال ۱۵ […]

جمع زیادی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد اصفهان به دلیل افزایش غیرقانونی شهریه‌های ثابت خود در مقابل ساختمان مرکزی این دانشگاه تحصن کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، جمع زیادی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد اصفهان به دلیل افزایش غیرقانونی شهریه‌های ثابت خود که مطابق با ورودی هر سال ۱۵ درصد به آن اضافه شده در مقابل ساختمان مرکزی این دانشگاه تحصن و به اعتراض پرداختند.

چند نفر از دانشجویان حاضر در جمع نیز به بیان مطالبی اعتراضی و آگاه‌سازی دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه از وضعیت بی‌ثباتی قوانین در این سیستم آموزشی پرداختند و با قرائت سخنرانی اعتراض خود را به این اقدام اعلام داشتند.

در ادامه مسئولان این واحد دانشگاهی به جمع دانشجویان معترض آمدند و قول بررسی درخواست آنها و برگزاری جلسه‌ای پیرامون دلایل این اقدام غیرقانونی را به نمایندگان دانشجویان معترض دادند اما در عین حال دانشجویان که این اقدام را تنها برای آرام کردن جو اعتراضی به نفع دانشگاه می‌دانستند مخالفت خود را با هرگونه مذاکره با مسئولان اعلام کردند.

این دانشجویان در ادامه با حرکت به سمت سالن همایش‌های چمران، واقع در این واحد دانشگاهی به ادامه اعتراض و تحصن خود پرداختند و اعلام کردند که وظیفه همه دانشجویان است که نسبت به هرگونه اقدام غیرقانونی اعتراض کنند و با آگاه‌سازی همگان از حق خود دفاع کنند.

دانشجویان اعلام کردند در صورت عدم اقدام مطلوب توسط دانشگاه آزاد اسلامی مجدداً در روز شنبه هفته آینده ساعت ۱۰ صبح اقدام به تحصن و اعتراض در مقابل ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد خواهند کرد تا مسئولان صدای اعتراض آنها را بشنوند و در این دانشگاه مردمی به خواست مردم و دانشجویانش توجه کنند.