تشییع و تدفین سه شهید گمنام در امیر آباد در آخرین روز کاری هفته
تشییع و تدفین سه شهید گمنام در امیر آباد در آخرین روز کاری هفته

بر طبق اعلام تریبون نماز جمعه نجف آباد، سه شهید گمنام از کاروانی که استان اصفهان و شهر نجف آباد را این روزهای متبرک کرده اند، پنجشنبه هفته جاری در  امیر آباد مقابل مسجد خلیل اله تشییع و تدفین خواهند شد. بر طبق اعلام صورت گرفته شب قبل نیز مراسم وداع با این شهدای گمنام […]

بر طبق اعلام تریبون نماز جمعه نجف آباد، سه شهید گمنام از کاروانی که استان اصفهان و شهر نجف آباد را این روزهای متبرک کرده اند، پنجشنبه هفته جاری در  امیر آباد مقابل مسجد خلیل اله تشییع و تدفین خواهند شد.

بر طبق اعلام صورت گرفته شب قبل نیز مراسم وداع با این شهدای گمنام در مسجد النبی امیر آباد برگزار خواهد شدوو پس از آن پیکر این گلگون کفن ها  از ساعت ۹ صبح با طی مسیر خیابان مطهری شمالی از مقابل کلانتری ۱۳ امیر آباد به سمت فلکه امیر المومنین و در ادامه خیابان شریعتی به سمت مکان پیش بینی شده تشییع خواهند شد.

لازم به ذکر است بیشتر شهدای امیر آباد که تعداد آنها نزدیک به هشتاد نفر است در گلزار شهدای نجف آباد به خاک سپرده شده اند و دفن شهدای گمنام در این شهر به یکی از خواسته ها و دغدغه های اصلی مردم شهید پرور این شهر طی سالهای اخیر تبدیل شده بود.