تکذیب خبر سرقت مسلحانه در نجف آباد/لزوم برخورد قاطع با عوامل شایعه
تکذیب خبر سرقت مسلحانه در نجف آباد/لزوم برخورد قاطع با عوامل شایعه

به دنبال درج اخباری در شبکه های اجتماعی مبنی بر وقوع یک سرقت مسلحانه در خیابان شیخ بهایی نجف آباد، یکی از مسئولان نیروی انتظامی نجف آباد ضمن تکذیب این خبر،موضوع را مربوط به ادعای ثابت نشده شاهد یک سرقت معمولی در ۴ دی ماه سال جاری دانست. این مسئول نیروی انتظامی بیان داشت:« در […]

به دنبال درج اخباری در شبکه های اجتماعی مبنی بر وقوع یک سرقت مسلحانه در خیابان شیخ بهایی نجف آباد، یکی از مسئولان نیروی انتظامی نجف آباد ضمن تکذیب این خبر،موضوع را مربوط به ادعای ثابت نشده شاهد یک سرقت معمولی در ۴ دی ماه سال جاری دانست.

این مسئول نیروی انتظامی بیان داشت:« در چهارمین روز دی ماه سال جاری بک فقره سرقت از قصابی واقع در شهر جوزدان در ساعت ۳ نیمه شب گزارش شده بود که طی آن سارقین با ورود به مغازه قصابی اقدام به سرقت یک شقه گوشت کرده بودند و یکی از شهروندان مدعی شده بود که سارقین را شناسایی و در تعقیب و گریز آنها، سارقین گلوله ای را به سمت خودروی وی شلیک کرده اند.

این موضوع از همان روز گزارش حادثه توسط شخص مدعی، در دستور بررسی کارشناسان نیروی انتظامی قرار گرفته و پوکه تحویلی از سوی فرد مذکور برای بررسی بیشتر به تهران ارسال شده و همزمان نیز مشاهدات دیگر شهروندان و فیلم دوربین های مدار بسته محل مورد ادعا به صورت کامل بازبینی و بررسی شد ولی تا این لحظه هیچ کدام از ادعاهای مطرح شده به اثبات نرسیده است.

به نظر می رسد برخورد قاطع مسئولان به ویژه پلیس فتا در نجف آباد با عامل و یا عوامل انتشار دهنده این شایعه که امنیت روانی جامعه را هدف گرفته،مانع از تکرار چنین اقداماتی در آینده شود.

لازم به ذکر است که در تصاویر منتشر شده یک خودروی سمند که شیشه های جلو و عقب آن به شکلی خاص شکسته به عنوان  مدرک بروز این حادثه منتشر شده است.

البته شاهدان محلی نیز بروز چنین حادثه ای را تکذیب کرده  و معتقدند که  امروز هیچ گونه صدا و یا حادثه ای مرتبط با سرقت مسلحانه در این محدوده مشاهده نشده است.

منبع:najafabad.ir